اخبار

آپدیت ویندوز ۱۰ موبایل گوشی‌های مجهز به ویندوزفون ۸ تا سال ۲۰۱۶ به تعویق افتاد

مایکروسافت مدتی است وعده داده تا گوشی‌‌های مجهز به ویندوزفون ۸ را به نسخه جدید ویندوز ۱۰ موبایل آپدیت کند؛ اما از قرار معلوم کاربران برای دریافت این آپدیت جدید تا سال ۲۰۱۶ باید صبر کنند.

این‌گونه که پیداست مایکروسافت قصد ندارد از پلتفرم سیستم‌عامل موبایل خود دست بکشد و اعلام کرده بود تا گوشی‌های مجهز به ویندوزفون ۸ و بالاتر را تا اواسط ماه آینده به ویندوز ۱۰ موبایل آپدیت می‌کند اما ظاهراً محاسبات این شرکت برای انتشار آپدیت ویندوز ۱۰ موبایل درست از آب در نیامده است، به همین علت امروز در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که چشم کاربران ویندوز فون ۸ و بالاتر تا چند ماه دیگر به آخرین نسخه ویندوز موبایل مایکروسافت روشن نخواهد شد.

در حال حاضر مشخص نشده که دلیل این تاخیر چیست و آیا عمداً مایکروسافت آپدیت ویندوز ۱۰ موبایل خود را با تاخیر منتشر می‌کند یا اینکه واقعاً دلیل فنی پشت این امر وجود دارد. با این حساب به غیر از کاربرانی که مجوز نصب ویندوز ۱۰ موبایل را از طریق برنامه Windows Insider مایکروسافت دریافت کرده‌اند و کاربران گوشی‌های جدید لومیا ۹۵۰، لومیا ۹۵۰ XL و لومیا ۵۵۰، سایر دارندگان گوشی‌های لومیا برای آپدیت ویندوز جدید یکی دو ماه دیگر باید صبر کنند.

گوشی‌های لومیا ۹۳۰، لومیا ۸۳۰، لومیا ۷۳۵، لومیا ۶۴۰ ایکس‌ال، لومیا ۶۴۰، لومیا ۵۴۰، لومیا ۵۳۵، لومیا ۵۳۲، لومیا ۴۳۵ و لومیا ۴۳۰ از محصولاتی هستند که مایکروسافت وعده داده سیستم‌عامل‌ آنها را به ویندوز ۱۰ موبایل آپدیت کند.

منبع : phonearena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا