اخبار

اطلاعاتی درباره سامسونگ گیر واچ جدید

سامسونگ گیر واچ جدید

به‌تازگی سامسونگ از گلکسی اس ۸ رونمایی کرده و در کنفرانس خود قول رونمایی از سامسونگ گیر واچ جدید را در آینده‌ای نزدیک داده است. این در حالی است که شایعات حاکی از این هستند که کنفرانس جدید اپل در دو هفته آینده برگزار خواهد شد و در صورت حقیقت داشتن این شایعات رونمایی از نسخه جدید گیر واچ سامسونگ ممکن است حدودا یک هفته قبل از رونمایی از اپل واچ اتفاق بیفتد.

در همین راستا نیز دی جی که به‌عنوان رییس بخش موبایل سامسونگ دراین‌باره اظهار داشت که: «اگر بتوانیم سامسونگ گیر واچ جدید را طوری طراحی کنیم که بتواند بر همه‌چیز درباره سلامت شما نظارت کرده و اطلاعات لازم را فراهم آورد، در این صورت بازار با رشد روبرو می‌شود. حسگرهای امروزی به نظر کافی نمی‌رسند.»

او همچنین اعلام کرد که سری جدید ساعت‌های هوشمند سامسونگ را در کنفرانس IFA که برای هفته آینده برنامه‌ریزی شده است رونمایی می‌کند. سامسونگ در طی کنفرانس یاد شده در سال گذشته از سری گلکسی نوت نیز رونمایی کرده است. از آن زمان تا کنون سامسونگ برای رونمایی از گلکسی نوت کنفرانس جدیدی را ترتیب داده است و به‌این‌ترتیب از اهمیت کنفرانس IFA کاسته شده است.

سامسونگ گیر واچ جدید  یا Gear S برای اولین باز در IFA 2014 رونمایی شد. در آن زمان این دستگاه هوشمند و به‌ویژه طراحی آن بسیار عجیب به نظر می‌رسید. پس از آن Gear S2 به طراحی گرد و دایره‌ای و همچنین ظریف‌تر از نسخه قبلی خود روانه بازار شد. در ادامه نیز Gear S3 با طراحی ناهموار روانه بازار شد که قابلیت‌های کلیدی ارائه شده بر روی این دستگاه آن را بسیار محبوب می‌ساخت.

به این صورت و با توجه به پیشرفت‌های نه‌چندان چشم‌گیر ساعت‌های هوشمند می‌توان پیش‌بینی کرد که قابلیت‌های ارائه شده بر روی سامسونگ گیر واچ جدید مانند نیاکان خود بوده و به‌ویژه قرابت خاصی با Gear S3 داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا