اخبار

بزرگترین فروشگاه سامسونگ موبایل ایران توسط دیجی سرویس افتتاح شد

آنچه بزرگترین فروشگاه سامسونگ موبایل ایران لقب گرفته، روز پنجشنبه هشتم شهریور ماه در مرکز موبایل چارسو افتتاح شد. این مراسم با حضور مدیران ارشد دیجی سرویس، اصحاب رسانه و هنرمند محبوب کشورمان در مساحتی بالغ بر 1200 متر مربع و تعداد 80 نفر پرسنل متخصص فعالیت خود را آغاز کرد.

در ابتدای مراسم مدیریت فروشگاه سامسونگ موبایل ایران، اشاره ای مختصر داشتند به اهداف افتتاح این فروشگاه و وعده ارایه به روز ترین کالاها همگام با عرضه کالا در دنیا را دادند و همچنین وعده ارائه بالاترین کیفیت خدمات پیش از خرید، حین خرید و پس از خرید را در واحد Customer Care خود دادند. که این واحد در نوع خود  بر اساس استراتژی های خدمات تجربه مشتری طراحی شده است تا تمامی مشکلات پش آماده برای مشتریان را در هر مرحله از خرید برطرف نمایند.

بزرگترین فروشگاه سامسونگ موبایل ایران توسط دیجی سرویس افتتاح شد

در بزرگترین فروشگاه سامسونگ موبایل ایران ترکیب گارانتی 18 ماهه بی اما و اگر و پوشش 12 ماهه بیمه ایران جزء خدماتی است که تنها از سوی دیجی سرویس عرضه میشود.

مدیریت مجموعه در این باره گفت:

«خریداران به ضمانت نامه ها و گارانتی ها و خدمات پس از فروش خیلی کم اعتماد می کنند و البته حق هم دارند. شرکت های گارانتی غالبا پاسخگو نیستند و از خرابی ها پشتیبانی نمی کنند. جمع بندی ما از تمامی این نگرانی ها خلاصه شد در شعاز امروزمان : دیجی سرویس بی اما و اگر حالا این گارانتی کامل را بگذارید کنار بیمه ی 12 ماهه ایران. این ترکیب منحصرا متعلق به برند دیجی سرویس است. شرکت بیمه ایران گوشی هایی که گارانتی دیجی سرویس دارند را در برابر آسیب دیدگی، سرقت، آتش سوزی و خسارت سخت افزاری بیمه می کند.

ترکیب بیمه و گارانتی قبلا سابقه نداشته و با کیفیتی که مجموعه دیجی سرویس ارائه می کند بعید می دانم در آینده هم چنین خدمتی عرضه شود»

وی در ادامه به مزیت اصلی و تفاوت مهم این فروشگاه با موارد مشابه پرداخت و گفت: در فروشگاه سامسونگ موبایل ایران مشتری از بدو ورود با فضایی آرام و مطمئن مواجه خواهد شد. هر لحظه ای که بخواهد، فروشندگان ما جهت مشاوره و معرفی کامل محصولات در کنار او خواهند بود و هر کالایی که بخواهد برای تست در اختیارش می گذارند.

ما برای این خدمات هیچ حدی قائل نیستیم و هر تعداد گجتی که اون برای راهنمایی و تتس بخواهد برایش مهیا خواهیم کرد. تمام این پروسه به این منظور طراحی شده که مشتری بتواند انتخابی هوشمند و خریدی آگاهانه داشته باشد. تجربه نشان داده خیلی وقتها خریدار با اطلاعاتی بسیار کلی و بدون اینکه محصول را از نزدیک دیده باشد اقدام به خرید میکند و خیلی هم زود پشیمان می شود.

ولی در اکسپرینس استور سامسونگ موبایل ایران مشتریان می توانند هر محصولی که میخواهند بخرند را از نزدیک امتحان کنند و با توضیحات دقیق نیروی فروش انتخاب درستی داشته باشد.

این فروشگاه هم اکنون در بازار بازرگ چارسو واقع در سه راه جمهوری تهران آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا