اخبار

افزونه‌ Ad Block به صورت پیش‌فرض بر روی گوشی‌های‌هوشمند جدید ایسوس نصب خواهد شد

ایسوس در جدیدترین اقدام خود تصمیم گرفته تا افزونه‌ی Ad Block را به صورت پیش‌فرض بر روی گوشی‌های‌هوشمند و تبلت خود قرار دهد. علاوه‌بر قرار گرفتن این افزونه به صورت پیش‌فری، Ad Block از این پس بر روی دستگاه‌های ایسوس فعال هم خواهد بود. این تصمیم می‌تواند باعث ایجاد تغییراتی در مرورگر ایسوس و گوشی‌های این شرکت شود.

جدا از گوشی‌های‌هوشمند و تبلت این شرکت، مرورگر ایسوس مخصوص گوشی‌های اندرویدی نیز از این افزونه به صورت پیش‌فرض پشتیبانی خواهد کرد و به محض دانلود مرورگر ایسوس کاربران می‌توانند از این افزونه در اندروید نیز استفاده کنند. مرورگر ایسوس مخصوص سیستم عامل اندروید حدود ۱۵ میلیون کاربر دارد که نسبت به دیگر مروگرهای مطرح از محبوبیت کمتری برخوردار است. تنها تبلیغاتی که از این پس در مرورگر ایسوس مشاهده خواهید کرد تبلیغاتی هستند که خود شرکت آن‌ها را تایید کند.

توسعه‌دهندگان این افزونه نیز از این خبر بسیار خوشحال شده‌اند. آن‌ها امیدوارند تغییراتی که در زمینه‌ی تبلیغات در دنیای اینترنت رو به انجام است باعث شود تا خلاقیت‌های بیشتری در انجام تبلیغات انجام شود تا کاربران دیگر دچار مشکلاتی نظیر از دست دادن حجم اینترنت با مشاهده‌ی این تبلیغات نشوند. یکی دیگر از مشکلاتی که تبلیغات باعث آن‌ها شده است، ایجاد بدافزارهای مختلف در رایانه‌های افراد و گوشی‌های‌هوشمند است که این افزونه از به وجود آمدن آن‌ها جلوگیری می‌کند.

از طرفی دیگر بسیاری معتقدند که تبلیغ‌های اینترنتی برای کسب درآمد وب‌سایت‌ها بسیار ضروری است. قطعا اگر تبلیغ‌های اینترنتی وجود نداشتند دنیای وب‌ آن‌طوری که امروز آن‌ را مشاهده می‌کنیم وجود نداشت و ممکن بود شاهد پیشرفت این تکنولوژی تا این حد نباشیم.

منبع: techspot

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا