اخبار

به‌روزرسانی اندروید اوریو برای نوکیا ۸ رسمی شد

به‌روزرسانی اندروید اوریو برای نوکیا ۸ رسمی شد

به‌تازگی کمپانی اچ ام دی گلوبال نوکیا ۸ را با اندروید ۷٫۱٫۱ روانه بازار کرد. بااین‌وجود هیچ شکی وجود ندارد که این دستگاه با ویژگی‌های سخت‌افزاری خود برای دریافت اندروید ۸ اوریو آماده است و دیر یا زود نیز این به‌روزرسانی را دریافت خواهد کرد. همچنین تائید شده است که اچ ام دی گلوبال هم‌اکنون در حال تست به‌روزرسانی اندروید اوریو برای نوکیا ۸ است.

لازم به ذکر است که تائید این خبر نیز از سوی یوگو سرویکاس (Juho Sarvikas) به‌عنوان رئیس تولیدات اچ ام دی گلوبال مورد تائید قرارگرفته است. او در صفحه توییتر خود اظهار داشت که کارمندان در نوکیا موبایل هم‌اکنون در حال کاربر روی به‌روزرسانی اندروید ۸ اوریو برای نوکیا ۸ هستند. او همچنین اضافه کرد که به‌روزرسانی این کمپانی درزمانی که به‌صورت کامل تکمیل شد، برای دستگاه یادشده عرضه خواهد شد.

او همچنین تصویری از نسخه بتای اندروید اوریو را نیز برای نوکیا ۸ عرضه کرد. بر اساس اظهارات او، اندازه فایل به‌روزرسانی به اندروید اوریو برای این دستگاه ۱٫۳ گیگابایت خواهد بود اما این اندازه ممکن است میزان اندازه فایل نهایی نباشد زیرا این کمپانی قصد دارد تا قابلیت‌های جدیدی را نیز به این به‌روزرسانی بیفزاید.

یوگو سرویکاس همچنین  در پی پرسش های فراوان کاربران درباره ارائه این به روز رسانی ها برای دستگاه های دیگر نوکیا، تائید کرد که این به‌روزرسانی برای دستگاه‌های نوکیا ۳، نوکیا ۵ و نوکیا ۶ نیز عرضه خواهد شد. بااین‌وجود، او هنوز به صورت رسمی  این امر را تایید نکرده است که آیا به روز رسانی به اندروید ۸ اوریو بر روی دستگاه‌های یادشده نیز آزمایش‌شده است یا خیر. از طرفی نیز بسیاری از طرفداران پر و پا قرص نوکیا درباره عرضه نسخه بتای اندروید اوریو بر روی تلفن های همراه هوشمند خود سخن گفته و در این باب سوالات بسیاری مطرح کرده بودند که البته این کمپانی به هیچ‌کدام از این پرسش‌ها پاسخی قطعی نداده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا