اخبار

اندروید 13 بتا 1 وارد شد!

در این مطلب قصد داریم به نسخه جدید اندروید که به تازگی به بازار عرضه شده است، بپردازیم . اندروید 13 بتا 1 اکنون از پیش نمایش خارج شده است و به مرحله بتا می رود. شاید این خبر کمی غیر منتظره بوده باشد چون ما منتظر این نسخه در ماه آینده بودیم. ولی اما به نظر می‌رسد که این نسخه بتا 2 خواهد بود. در بتا 1 چیز جدیدی وجود ندارد و گوگل می‌گوید که Android 13 Beta 1 به تمرکز روی ویژگی‌های حریم خصوصی و مجوز اعلان جدید ادامه می‌دهد. دسترسی بیشتر به فایل‌های رسانه‌ای، APIهای مسیریابی صوتی بهبود یافته و موارد دیگر از جمله مواردی است که به این نسخه اضافه شده است که تغییرات چندان زیادی محسوب نمی‌شود و انتظار می رود در نسخه بتا 2 شاهد تغییرات اساسی بیشتری باشیم.

اکنون که اندروید 13 بتا 1 وارد مرحله بتا شده است، می توانید از طریق برنامه OTA به نسخه بتا اول ارتقا دهید. کافی است به برنامه اندروید بتا بروید. در آن صفحه، فهرستی از دستگاه‌های خود را می‌بینید که سازگار هستند و می‌توانند این نسخه را دانلود کنند. سپس صبر کنید تا نسخه 13 بتا بر روی موبایل شما نصب شود.

چه گوشی هایی با نسخه بتا سازگار هستند؟ اساسا پیکسل 4 و نسخه های بالاتر از آن از این نسخه پشتیبانی می کنند. تا کنون پیکسل 4، پیکسل 4 ایکس‌ال، پیکسل 4a، پیکسل 4a 5G، پیکسل 5، پیکسل 5a، پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو جز موبایل های پشتیبانی شده از این نسخه هستند.

از آن‌ جایی که در ماه های آتی ممکن است نسخه آپدیت شده بتا 1، یعنی بتا 2 در بازار عرضه شود، اگر موفق به نصب این نسخه نشدید یا نمی‌خواهید آن را الان نصب کنید می توانید صبر کنید و نسخه 13 بتا 2 را از گوگل پلی و سایر برنامه ها نصب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا