اخبار

اولین تصویر تلفن هوشمند Galaxy S22 سامسونگ منتشر شد

انتظار می‌رود سامسونگ سری تلفن هوشمند Galaxy S22 را در اوایل فوریه معرفی کند و شایعات حاکی از آن است که طراحی گوشی‌های استاندارد و پلاس این سری شبیه هم است.

اوایل امروز یک عکس واقعی از تلفن هوشمند Galaxy S22 در Weibo منتشر شد. اگر پنل عقب براق نبود، با توجه به طراحی مشابه، فکر می‌کردیم این S21 است. سری پرچمدار فعلی با بدنه‌ای که رنگ مات دارد، عرضه می‌شوند.

در همین حال، FCC گوشی هوشمند SM-S908U را که Galaxy S22 Ultra بوده، به همراه یک قلم  EJ-PS908، که بدیهی است قلم S جدید است، تایید کرد، زیرا شماره مدل این محصول را فاش کرد، با هیچ یک از محصولات دیگر سامسونگ مطابقتی ندارد.

آیا این تصویر واقعی تلفن هوشمند Galaxy S22 است؟

 

اولین تصویر تلفن هوشمند Galaxy S22 سامسونگ منتشر شد

 

سامسونگ گلکسی S22 دارای ماژول دوربین عمودی مستطیل شکل بوده که به کناره دستگاه متصل شده و یک فلاش LED در این جزیره دوربین سه گانه به چشم می‌خورد. این می‌تواند یک دستگاه ساختگی باشد و نه چیز واقعی، اما همه نکات به طراحی در همین راستا اشاره دارد.

اگر به S22 Ultra برگردیم، حرف U در شایعات در مورد نام S22 Note ممکن است درست نباشد. با این حال، از محکم‌ترین شواهد فاصله زیادی دارد، بنابراین ما باید منتظر بمانیم تا در آینده نزدیک سامسونگ نسل جدید پرچمداران خود را با تغییراتی در طراحی و سخت افزار معرفی و عرضه کند.

با رونمایی در ماه فوریه در همان ماه نیز باید به بازار عرضه شود. در هر صورت جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا