اخبار

اپل واچ سری 8 به قابلیت سنجش دمای بدن مجهز می شود

مینگ چی کو تحلیلگر برجسته محصولات اپل به تازگی در یادداشتی بیان داشت که این شرکت قصد دارد برای شرایطی خاص قابلیت سنجش دمای بدن را به ساعت اپل واچ سری 8 تدارک بیند.

نخستین بار سال گذشته بود که شایعه شد اپل واچ سری 7 دارای قابلیت سنجش دمای بدن است و چنین ویژگی به آن متاسفانه افزوده نشد. حال مینگ چی کو در توییت جدید خود بیان داشته که اپل قصد دارد سنسور سنجش دمای بدن را برای نسل بعدی ساعت هوشمند خود تدارک بیند.

اپل واچ سری 8 در نهایت سنجش دمای بدن دارد

کو در یادداشت خود تشریح کرد:

اپل اضافه‌کردن قابلیت اندازه‌گیری دمای بدن به اپل واچ سری 7 را متوقف کرد؛ زیرا الگوریتم آن پیش از ورود به مرحله‌ آزمایش به تأیید مهندسی (EVT) سال گذشته قرار نگرفت. معتقدم اگر الگوریتم بتواند نیازهای اپل را قبل از تولید انبوه برآورده سازد، در نیمه‌ دوم 2022 اپل واچ سری 8 با چنین قابلیتی از راه می رسد.

پیشتر نیز بلومبرگ و وال استریت ژورنال در گزارشی بیان داشتند که چنین سنسوری در اپل واچ سری 8 تعبیه خواهد شد. از آنجایی که ساعت همیشه در دست افراد نیست، اپل هم باید از الگوریتم‌های کاملا دقیقی برای رسیدن به نتایج درست بهره گیرند. کو افزود این مسئله‌ای بوده که اپل با آن رو به رو است و همین مشکل را سامسونگ هم دارد.

بنابراین مشخص شده چرا دو شرکت اپل و سامسونگ در گجت پوشیدنی خود قابلیت سنجش دمای بدن را به کار نگرفتند. به هر حال باید منتظر ماند تا در نهایت شرکت کوپرتینویی اپل واچ جدید خود را معرفی کرده و به شایعات پایان دهد. پیش بینی می‌شود اپل واچ سری 8 با طراحی نسبتا بهبودیافته و سخت افزاری قوی‌تر از نسل پیشین راهی بازار شود.

انتظار داریم این ساعت در سپتامبر همراه با آیفون 14 رونمایی شود. برنامه همیشگی اپل برای معرفی نسل جدید ساعت خود.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا