اخبار

بازی Halo 5 برای PC منتشر نمی‌شود

احتمالا کم و بیش در جریان عملکرد مدیر بخش اکس باکس کمپانی مایکروسافت، آقای فیل اسپنسر ( Phil Spencer ) در ماه‌های اخیر هستید؛ وی با ادغام بازی‌های انحصاری کنسول اکس باکس و رایانه‌های شخصی موجی از واکنش‌های متفاوت، گاه مثبت و گاه منفی به راه انداخته است. حال در جدیدترین نشست خبری مایکروسافت اعلام شد که بازی Halo 5 برای رایانه‌های شخصی ( PC ) منتشر نمی‌شود.

روز گذشته کنفرانس سالیانه Build شرکت مایکروسافت برگزار گردید که بیشتر زمان آن به حواشی اخیر اکس باکس وان و ویندوز ۱۰ اختصاص داده شد. آقای اسپنسر در خصوص دلیل ترکیب عناوین دو پلتفرم مذکور گفت:

باید توجه داشت که برخی از عناوین مثل Forza 6 گیم‌پلی و سبکی دارند که می‌توان آن را بر روی هر دو پلتفرم اکس باکس وان و ویندوز ۱۰ تجربه نمود. زمانی که همه شرایط برای حضور بازی بر روی پلتفرم دیگری وجود دارد چرا باید عده‌ای را از انجام آن محروم کنیم؟ البته باید گفت که عناوین منحصر به‌فردی نیز وجود دارند که تنها مختص یک پلتفرم هستند و نمی‌توان آن را بر روی پلتفرم دیگری بازی کرد.

در ادامه کنفرانس آقای فیل اسپنسر پیرامون بازی Halo 5 اظهار نظر کرد و گفت معتقد است این عنوان به وجود آمده که تنها برای کنسول باشد. در حال حاضر مسیر طولانی پیشه روی ما قرار داشته و در کنار آن فرصت های مناسبی برای عرضه بازی Halo 5 ( هیلو ۵ ) بر روی رایانه های شخصی وجود دارد اما علاقه من نگاه به آینده است نه گذشته.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا