موبایلستان

بدترین اسمارت فون های تولید شده در ۲۰۱۴ تاکنون !!


معمولا مقالات درباره ی بهترین طراحی گوشی ها ، بصرفه ترین اسمارت فون نسبت به قیمت ، بهترین اسمارت فون دوسیم کارت و از این موارد بحث میکنند . که بسیار هم مفید هستیند . به هر حال ، تغییر دیدگاه ما هم میتواند نتایج خوب و مفیدی به همراه داشته باشد . بنبابراین ما یک لیست از بدترین اسمارت فونهایی که تا بحال در سال ۲۰۱۴ ریلیز شدند را آماده کردیم تا شما بدانید از کدام اسمارت فون ها دوری کنید .
ما این لیست را از بین اسمارت فونهای تولید شده توسط کمپانی های معروف این سالها درست کردیم. دستگاه هایی که ما در بررسی زیر آورده ایم در نتیجه ی صرف کردن وقت کافی با آنها بوده است که چنین تصمیمی گرفته شده که آنها در بدترین جایگاه بین دیگر اسمارت فونها قرار دارند . اسمارت فونهایی که ما به طور معمول به شما توصیه میکنیم در بررسی های ما نمره ای بین ۸ تا ۱۰ گرفته اند ، اما اسمارت فونهای زیر نمره ای بین ۴ تا ۵.۵ گرفته اند . ما آنها را از بالاترین نمره به پایین ترین نمره مرتب کرده ایم ، بنابرین بدترین گوشی بین گوشهای زیر آخرین گوشی خواهد بود که شماره ی ۱ را دارد !
۰۷. Samsung Galaxy Ace Style
در حالی که سامسونگ اسمارت فون های خوب زیادی رو در طول این چند سال عرضه کرده است ، کارهایش آنقدر گسترده است که اسمارت فونی به بدی Galaxy Ace Style را نیز در بر میگیرد . بله این اسمارت فون یکی از اسمارت فونهای ارزان قیمت هست که در حدود ۱۷۰ دلار قیمت دارد اما ویژگی های یک اسمارت فون هم قیمت خود را ندارد .! این اسمارت فون برخلاف اسمش شیک نیست ، پلاستیک بدنه اش حس ارزان قیمت بودن را به مشتری میدهد ، صفحه نمایش ۴ اینچی WVGA اصلا عملکرد خوبی ندارد و اینکه تاچ صفحه به خوبی حساسیت نشان نمیدهد ،- که به نظر میرسد به دلیل رم ۵۱۲ مگی آن باشد .
 
۰۶. Sony Xperia E1
این اسمارت فون میتوانست یک اسمارت فون کوچک دوست داشتنی باشد ! همانطور که شما از ویژگی هایش آگاهی دارید یک پردازنده دوهسته ای Snapdragon 200 ، یک بلند گوی ۱۰۰ dB ، و یک دکمه اختصاصی واکمن . متاسفانه این گوشی با بدنه ی پلاستیکی بی کیفیتی ساخته شده است ، یک صفحه نمایش ۴ اینچی WVGA بسیار بد ، و یک دوربین بسیار ناامید کننده ، و تنها ۵۱۲ مگ رم دارد و اندروید ۴.۳ Jelly Bean برای قیمت ۱۶۰ -۲۰۰ دلاری این گوشی اصلا توجیح کننده نیست . به تصاویر زیر توجه کنید .
 ۰۵. Samsung Galaxy Grand Neo
این گوشی به طور قابل ملاحظه ای بزرگتر از Galaxy Ace Style هست که دربالا اشاره شد . Samsung Galaxy Grand Neo یک اسمارت فون ارزان قیمت ۵ اینچی است . مشکل این جاست که اگرچه صفحه نمایش بزرگ است اما رزولشن آن ۱۶۸ ppiتراکم دارد که شما در حقیقت هر پیکسل را در صفحه نمایش می بییند !! ما متوجه نمیشویم اگر موتورلا میتواند یک گوشی یا یک صفحه نمایش ۷۲۰p با قیمتی کمتر از ۲۰۰ دلار عرضه کند چرا سامسونگ برای این گوشی چیزی حدود ۲۷۰ دلار میخواهد .
 


 

خروج از نسخه موبایل