اخبار

به‌روزرسانی جدید نسخه بتای واتس‌اپ

واتس‌اپ

جدیدترین نسخه بتای نرم‌افزار واتس‌اپ برای سیستم‌عامل اندروید به‌روزرسانی‌های جدیدی را با خود به همراه آورده است. یکی از ویژگی‌های اصلی این نسخه از نرم‌افزار پیام‌رسان واتس‌اپ حجم کمتر نرم‌افزار و نیز اعلانی برای زمانی است که یکی از مخاطبان فرد شماره خود را تغییر می‌دهد.

بر اساس اطلاعات منتشرشده در وب‌سایت فناوری Teknepolis، آخرین پکیج به‌روزرسانی این نرم‌افزار بسیار محبوب که با شماره ۲٫۱۷٫۳۷۵ عرضه‌شده است بعد از دانلود و نصب شدن فضای کمتری را در تلفن همراه هوشمند کاربران اشغال می‌کند. همین امر نیز می‌تواند برای کاربران کشورهای درحال‌توسعه که بسیاری از آن‌ها معمولاً به استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند نه‌چندان قوی و با حافظه محدودتر و البته مقرون‌به‌صرفه تر روی می‌آورند بسیار مفید باشد. البته لازم به ذکر است که این میزان کاهش حجم فایل را می‌توان به دلیل حفظ ۲۰ کتابخانه‌ای دانست که در نسخه‌های قبلی به واتس‌اپ افزوده‌شده بود.

از دیگر به‌روزرسانی‌های واتس‌اپ جدید می‌توان به اعلانی یادکرد که زمانی که شما شماره تلفن خود را در واتس‌اپ تغییر می‌دهید برای مخاطبانتان ارسال می‌شود و آن‌ها را از این تغییر مطلع می‌کند.

البته لازم به ذکر است که این قابلیت جدید با هر بار تعویض شماره در این برنامه فعال خواهد شد. البته کاربران می‌توانند حتی مخاطبانی که این اعلان جدید را نیز دریافت می‌کنند را به‌راحتی شخصی‌سازی کنند و فهرستی از دریافت‌کنندگان این به‌روزرسانی را به واتس‌اپ تحویل بدهند. علاوه بر این دو به‌روزرسانی اصلی، این کمپانی ۴۷۳ فایل دیگر که برای از بین بردن خطاهای کوچک درون نرم‌افزاری اصلاح‌کرده و در این پکیج بسیار کاربردی گنجانده است.

شایان‌ذکر است که این برنامه، محبوب‌ترین نرم‌افزار ارتباط متنی در تمامی جهان به حساب می‌آید ولی در کشور ما در سایه محبوبیت باورنکردنی نرم‌افزار تلگرام قرارگرفته است. با این ‌حال نمی‌توان خدمات ویژه این شرکت را دست‌کم گرفت و واتس‌اپ می‌تواند یک گزینه مناسب برای هر کاربری باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا