اخبار

تاریخ انتشار بازی Dead Space Remake مشخص شد

بعد از انتشار اخبار ناامید کننده و تاخیر خوردن دو بازی Starfield و Redfall، شاهد اخبار خوبی برای طرفداران صنعت گیم هستیم. سازندگان بازی Dead Space Remake اعلام کردند که این بازی مورد انتظار در همان تاریخی که اعلام شده بود، منتشر خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با ما همراه باشید.

به گزارش The Verge، استودیو Motive، سازنده‌ی ریمیک بازی Dead Space که در سال 2008 منتشر شده بود، پیش از این اعلام کرده بود که قصد دارد تا بازی Dead Space Remake را در اوایل سال 2023 منتشر کند و در جدیدترین اعلامیه خود نیز اعلام کرد که این بازی هم اکنون برای عرضه در 27 ژانویه 2023 (مصادف با 7 بهمن 1401) منتشر خواهد شد.

در این لایو استریم، سازندگان اعلام کردند که هدف اصلی آن‌ها این است که تمام موارد در دنیای بازی Dead Space Remake دارای داستان و هدف باشند و بتوانند به میزان کافی، استرس بازی‌بازان را بالا ببرند و بتوانند آن‌ها را تا حد مرگ بترسانند.

همچنین شرکت EA در ادامه افزود که به زودی زود، گیم‌پلی و رونمایی کامل از این بازی منتشر خواهد شد تا طرفداران بتوانند تا قبل از انتشار بازی، اولین نگاه و پیشنمایش کاملی از آن را داشته باشند.

این بازی قرار است برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی سی منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا