اخبار

تاریخ رونمایی اپل AirPods Pro 2 فاش شد

ماه گذشته گزارش شد که نسل دوم AirPods Pro اپل ممکن است به زودی معرفی شود، اگرچه تاریخ عرضه دقیق مشخص نبود. اکنون به لطف یکی از کارشناسان FrontTron، تاریخ رونمایی اپل AirPods Pro 2 به طور تقریبی فاش شد.

این کارشناس ادعا می‌کند که اپل در حال آماده سازی AirPods Pro 2 برای عرضه در سه ماهه سوم سال 2022 است. در حالی که افشاکننده سوابق خوبی برای افشا اطلاعات دقیق ندارد، به گزارش MacRumors این جزئیات از تامین کنندگان اپل می‌آید.

در اوایل سال جاری، مینگ چی کو و مارک گورمن، مشاوران معتبر صنعت ادعا کردند که اپل AirPods Pro 2 در سال 2022 عرضه خواهد شد، اگرچه هیچ یک از آنها تاریخ مشخصی را در مورد زمان عرضه هدفون‌ها به بازار اعلام نکردند. خوشبختانه اکنون مشخص شده تاریخ عرضه بین جولای تا سپتامبر انجام خواهد گرفت.

اپل AirPods Pro 2 تا سال 2022 از راه نخواهد رسید

امید می‌رود با نزدیکی به تاریخ عرضه جزئیات بیشتری دردسترس قرار گیرد. در مورد طراحی هدفون، شایعات حاکی از آن است که نسل دوم ایرپادز پرو از نظر ظاهری مشابه ایرپادز پرو اصلی خواهد بود، با این تفاوت که حسگر اپتیکال در آن وجود ندارد. شایعات همچنین حاکی از آن است که غول فناوری کوپرتینویی نیز به دنبال ساخت AirPods Pro نسل جدید است و برخی تغییرات را اعمال می‌کند.

به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند و نباید به شایعات بی اساس اشاره کرد. پیش بینی شده که کوپرتینویی‌ها در اواسط سال 2022 رونمایی هدفون نسل جدید خود را انجام دهند. در هر صورت باید به انتظار ادامه داد.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا