اخبار

تاریخ رونمایی بازی Modern Warfare 2 لو رفت

استودیو Infinity Ward یک بار دیگر وظیفه توسعه نسخه بعدی Call of Duty را برعهده گیرد، استودیو خلاقی که تاکنون آثار موفقی ارائه داده و حال نوبت به بازی Modern Warfare 2 رسید.

پیشتر نام این عنوان در کنار لوگو توسط توسعه دهنده آشکار شد و حال کاربر TheGhostOfHope توییتر فاش کرده که این بازی در ماه ژوئن رسما رونمایی خواهد شد. بنابراین طرفداران نباید چندان در انتظار معرفی باشند زیرا چیزی تا رونمایی باقی نمانده است.

بازی Modern Warfare 2 بهار معرفی می شود

این کاربر افزود تاریخ دقیق 2 ژوئن سال جاری خواهد بود. افشاگر می‌گوید بازی Call of Duty، Modern Warfare 2 با تریلری که روی بخش داستانی متمرکز بوده، رونمایی خواهد شد، یک تریلر گیم پلی سینماتیکی که بتواند نظر علاقمندان را جلب کند و هیجان انگیز باشد. با توجه به اینکه Summer Game Fest به طور رسمی برای 9 ژوئن تعیین شده است، ممکن بوده که در آن رویداد رونمایی از گیم پلی بازی به نمایش گذاشته شود، به خصوص گفته شد اکتیویژن قصد رونمایی در E3 داشت که این رویداد کنسل شد

رونمایی چند نفره، مثل همیشه، دیرتر از بخش تک نفره خواهد بود و احتمال دارد ماه آگوست باشد. مشخص نیست بازی Call of Duty: Warzone  چه ویژگی‌هایی برای فصل جدید دریافت خواهد کرد. این افشاگر افزود بازی Call of Duty: Warzone 2 قرار است چند هفته پس از انتشار بازی Modern Warfare 2 به جای چند ماه انتشار پیدا کند. به هر حال انتشار در ماه اکتبر یا نوامبر است و  باید منتظر ماند استودیو Infinity Ward چه دستپختی برای سال جاری تدارک دید.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا