اخبار

تعداد مشترکین Paramount Plus به نزدیک به 40 میلیون رسیده است

Paramount Plus در گزارش درآمد خود در روز سه شنبه اعلام کرد که تعداد مشترکین Paramount Plus به تقریباً 40 میلیون نفر رسیده است و این سرویس تنها در سه ماهه اول سال 2022 به 6.8 میلیون مشترک دست یافته است. افزایش تعداد مشترکین منجر به پول بیشتر برای این شرکت نیز شد. درآمد مستقیم آن به مصرف‌کننده، که شامل Paramount Plus و سرویس پخش رایگان تلویزیون آن، Pluto TV است، سالانه 82 درصد افزایش یافته است.

در حالی که درآمد حاصل از اشتراک Pluto TV و Paramount Plus سالانه 95 درصد رشد داشته است، درآمد تبلیغاتی 59 درصد افزایش یافته است. این شرکت می‌گوید که مشترکین Paramount Plus برنامه های بیشتری را برای مدت زمان طولانی‌تری نیز تماشا می‌کردند. این امر، همراه با تعداد مشترکان بیشتر، بیشتر به دلیل تقویت فهرست نمایش های خود توسط این سرویس صورت گرفت.

PARAMOUNT PLUS ماه گذشته به طور انحصاری یک برنامه زنده HALO SHOW را عرضه کرد. Paramount Plus به طور انحصاری یک برنامه لایو اکشن تلویزیونی Halo را علاوه بر فصل دوم Star Trek: Picard، اسپین آف اصلی این سریال نمادین، ماه گذشته منتشر کرد.

شاید Paramount Plus، که کمی بیش از یک سال از راه اندازی آن می‌گذرد، هنوز به عنوان یک غول جریان سازی در نظر گرفته نشود، اما به نظر می‌رسد برخی از محتوای اصلی آن در حال جذب مشترکین بیشتری هستند که احتمالاً پس از گسترش آن به بریتانیا و ایرلند افزایش خواهند یافت.‍ در همان زمان پارامونت پلاس خاطرنشان می کند که تعداد مشترکانش در حال افزایش است، نتفلیکس بخش کوچکی از بیش از 200 میلیون مشترک خود را در سه ماهه گذشته از دست داد که اولین کاهش مشترک آن در بیش از 10 سال است. نتفلیکس امیدوار است که با سرکوب احتمالی به اشتراک گذاری رمز عبور و ارائه یک گزینه ارزان تر و پشتیبانی از تبلیغات، این ضرر را جبران کند. پارامونت پلاس قبلاً یک طرح ماهانه 4.99 دلاری (یا یک گزینه 9.99 دلاری در ماه) با پشتیبانی تبلیغاتی نسبتاً مقرون به صرفه ارائه می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا