اخبار

تلفن همراه هوشمند خم شونده هواوی به‌زودی برای رقابت با گلکسی اکس رونمایی خواهد شد

کمپانی هواوی در آبان ماه تائید کرد که در حال ساخت تلفن همراه هوشمند خم شونده برند خود است که بتواند با گلکسی اکس سامسونگ رقابت کند. هم‌اکنون شواهدی از ویژگی‌های مرتبط با این تلفن همراه هوشمند عرضه شده است. برای دانستن این ویژگی‌ها با موبایلستان همراه باشید.

تلفن همراه هوشمند خم شونده هواوی به‌زودی برای رقابت با گلکسی اکس رونمایی خواهد شد

مطالب مرتبط

تصاویر سه‌بعدی ساخته‌شده به‌واسطه سایت هلندی LetsGoDigital که بر اساس افشاگری‌ها و شایعات مرتبط با تلفن همراه هوشمند خم شونده هواوی طراحی‌شده است، به‌تازگی منتشر شد و موجب شد که ما ایده ذهنی کامل‌تری در رابطه با این همراه هوشمند داشته باشیم. تلفن همراه هوشمند خم شونده هواوی برخلاف سامسونگ گلکسی اکس که از صفحه‌نمایشی خم شونده از داخل بهره می‌برد، صفحه‌نمایشی دارد که به بیرون خم می‌شود. بر اساس شایعات این رویکرد پیش‌ازاین توسط موتورولا نیز برای ساخت همراه‌های هوشمند خم شونده در نظر گرفته شده بود. سایت LetsGoDigital خاطرنشان کرد که اجرای این رویکرد ویژه برای ساخت همراه‌های خم شونده راحت‌تر است و البته ساخت آن نیز ارزان‌تر تمام خواهد شد.

وب‌سایت LetsGoDigital در رابطه با نام این همراه هوشمند اظهار داشت که هواوی در انتهای سال میلادی گذشته درخواست‌های نام تجاری جدید خود را برای مدل‌های میت فلکس، میت فلکسی، میت فولد و میت F ثبت رسانده است پس درنهایت یکی از این نام‌ها برای این همراه هوشمند جدید استفاده خواهد شد.

زمان رونمایی

ازآنجایی‌که بسیاری از تلفن‌های همراه هوشمند خم شونده در طی سال جاری به بازار عرضه خواهند شد، به نظر می‌رسد که این تلفن همراه هوشمند جدید در کنگره جهانی موبایل 2019 که از تاریخ 6 تا 9 اسفندماه برگزار می‌شود رونمایی خواهد شد. دلیل حدس ما این است که هواوی اخیرا دعوت‌نامه‌ای را برای کنفرانس خود که در تاریخ 30 بهمن‌ماه برگزار می‌شود، ارسال کرده است و امیدواریم که این تلفن همراه هوشمند در این زمان همراه با هواوی P30 و P30 پرو رونمایی شود. اگر هواوی این تاریخ را برای عرضه همراه هوشمند خم شونده خود انتخاب کند، درواقع برای مبارزه با دیگر کمپانی‌های ارائه‌دهنده این فناوری شمشیر را از رو بسته است.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا