ریپورتاژ آگهی

تکنیک‌های افزایش مخاطب برای پیج‌های انگلیسی زبان

اینستاگرام یک بستر مناسب برای افرادی است که می خواهند اطلاعاتی یاد بگیرند یا کسانی که قصد شناساندن بیزینس خود به دیگران را دارند. تعدادی از پیج ها به صورت انگلیسی اقدام به تولید محتوا کرده و از این رو می خواهند فالوورهای خود را به صورت بین المللی افزایش دهند. با ما همراه باشید تا چندتکنیک افزایش مخاطب را به شما آموزش دهیم.

چگونه مخاطبان پیج خوو را افزایش دهیم؟

پیج هایی که اقدام به تولید محتوای انگلیسی می کنند یا قصد آموزش آن را داشته و یا اینکه قصد دارند محصولات خود را به افراد خارجی بشناسانند. به هرحال اگر قصد شما شناساندن محصولات خود به افراد غیرایرانی باشد لازم است مخاطبان خود را به نحوی جذب کنید. جذب فالوور خارجی کار چندان آسانی نیست و نیاز به زمان و وقت نیاز دارد. چند تکنیک برای افزایش فالوور های خارجی عبارتنداز:

عکس پروفایل و بیوی جذاب

داشتن یک عکس پروفایل و بیوی جذاب برای جذب هر فالووری چه ایرانی و چه خارجی بسیار لازم است. با این تفادت که هنگامی که مخاطبان هدف شما خارجی باشند باید بیوی خود را به انگلیسی بنویسید. هنگامی که مخاطبانتان ایرانی هستند توصیه می شود بیوی خود را فارسی بنویسید زیرا همه ی افراد زبان انگلیسی خوبی ندارند و این کار باعث کمتر دیده شدن شما در بین کاربران ایرانی می شود. ولی هنگامی که مخاطبان هدفتان خارجی هستند حتما در بیو نام برندخود، آدرس سایت، راه ارتباطی از طریق واتساپ را به انگلیسی درج کنید. همچنین یک عکس پروفایل متناسب با برند خود بسازید. یکی دیگر از موضوعات مهم نام کاربری است. از آنجایی که می خواهید کسب و کارتان بین المللی باشد باید نام کاربری انتخاب کنید که همه ی افراد دنیا معنی آن را متوجه شوند.

فالوور خارجی

از هشتک های مناسب استفاده کنید

استفاده از هشتک ها یکی دیگر از راه های جذب فالوور های خارجی است. هشتک های خود را باید به صورت انگلیسی بگذارید. از گذاشتن هشتک های غیر مربوط خودداری کنید.

افراد مشهورخارجی و پیج های خارجی را دنبال کنید

دنبال کردن افرادی که در حوزه کاری شما مشهور هستند می تواند به بیشتر شناخته شدن شما در بین کاربران خارجی کمک زیادی بکند. همچنین می توانید کاربران معمولی خارجی را دنبال کنید با این کار آنها هم شما را فالوبک کرده و برند شما به افراد بیشتری شناسانده می شود.

از تبلیغات استفاده کنید

تبلیغات در پیج هایی که فالوورهای خارجی زیادی دارند و متناسب با حوزه فعالیت شما هستند بسیار موثر است. باید افرادی که فالوورهای زیادی دارند و مخاطبانشان مخاطب هدف شما هستند را شناسایی کرده و از آنها درخواست تبلیغ کنید. البته ممکن است این روش بسیار هزینه بر باشد به خصوص اگر تبلیغ کننده شخص خارجی باشد هزینه زیادی برای شما خواهد داشت.

فالوور خریداری کنید

یکی از روش خایی که می توانید تعداد فالوور های خود را افزایش دهید خرید فالوور فیک است. فرقی ندارد که مخاطب هدف شما ایرانی یا خارجی باشد به هرحال با دیدن فالوور های بیشتر شما تصمیم می گیرد که به شما اعتماد کند و یا خیر. بنابراین یکی از روش ای مهم برای کسب اعتبار و اعتماد بیشتر خرید فالوور فیک است. هنگامی که مخاطبان هدف شما افراد خارجی هستند می توانید گزینه خرید فالوور خارجی را امتحان کنید. همچنین برای اینکه پست شما در صفحه اکسپلور افراد خارجی نشان داده شود نیاز است تعامل شما بین کاربرانتان زیاد باشد اگر در ابتدای راه هستید و فالوور های کمی دارید می توانید با خرید لایک خارجی تعامل پیج خود را بالاتر برده و شانس ورود به اکسپلور را افزایش دهید.

کپشن مناسب بنویسید

از آنجایی که مخاطبان هدف شما بین المللی هستند باید کپشنی بنویسید که قابل فهم برای تمام افراد جهان باشد. از اصطلاحات غیر رایج و غیر قابل فهم کمتر استفاده کنید و سعی کنید کپشن خود را به گونه ای بنویسید که افراد زیادی آن را درک کنند. اگر زبان انگلیسی خوبی ندارید از افرادی که در این زمینه تبحر دارند بخواهید آنچه که می خواهید در کپشن بنویسید را به صورت انگلیسی و روان برای شما بنویسند.

همچنین می‌توانید برای افزایش تعامل در پیج‌ تان به فکر خرید کامنت اینستاگرام باشید. خرید کامنت سفارشی با متن دلخواه، کمک بزرگی به دیده شدن پیچ تان خواهد کرد.

تکنیک‌های افزایش مخاطب برای پیج‌های انگلیسی زبان

پست خود را در زمان های مناسب به اشتراک بگذارید

یکی از چالش هایی که برای پیج هایی با کسب و کار بین المللی نسب به افرادی که فقط در ایران فعالیت می کنند وجود دارد بهترین زمان برای انتشار پست است. از آنجایی که ساعت همه ی کشورها مثل هم نیست شما نمی توانید ساعتی را به صورت دقیق انتخاب کنید که همه ی افراد آنلاین باشند. ممکن است ساعتی که شما پستتان را منتشر می کنید در کشور دیگر نصف شب بوده و افراد خواب باشند. برای پیدا کردن بهترین زمان انتشار پست ابتدا باید ببینید فالوورهای شما بیشتر از کدام کشور ها هستند. سپس با توجه به ساعت آن کشور اقدام به انتشار پست کنید. همچینن می توانید از گزینه اینسایت اینستاگرام کمک گرفته و زمان هایی که بیشترین تعداد فالوور های شما آنلاین بوده اند را شناسایی کرده و در همان زمان ها پست بگذارید.

سخن آخر

در این مقاله چند تکنیک برای افزایش فالوور های خارجی به شما ارائه کردیم؛ خرید فالوور فیک، تکنیک کپشن نویسی، تقویم محتوایی مناسب و تبلیغات. امیدواریم که برای شما مفید بوده باشد. نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا