ریپورتاژ آگهی

آیا خرید فالوور واقعی است؟ حقایقی که قبل از خرید فالوور فعال باید بدانید

خرید فالوور اینستاگرام یکی از عمده ترین دغدغه های حال حاضر می باشد و بیشتر افراد به دنبال خرید فالوور برای پیج خود هستند تا اعتبار و اعتماد آن را افزایش دهند.
امروزه افراد برای مشهورشدن و یا کسب درآمد از اینستاگرام به دنبال خرید فالوور واقعی هستند و این سوال در ذهن آنها وجود دارد که آیا امکان خرید فالوور واقعی وجود دارد و این ادعا تا چه حد صحیح می باشد و بسیاری از سایت ها خرید فالوور اینستاگرام را ارائه می دهند، البته که نمی توان به هر سایتی برای خرید اعتماد کرد.

اگر نیاز به به فالوور از طریق کمپین های تبلیغاتی دارید در اینجا کلیک کنید یا وارد سایت دیجی فالوور شوید.

خرید فالوورواقعی برای فروش آنلاین محصولات بسیار مهم می باشد زیرا که فالوور های واقعی می توانند به مشتریان ثابت تبدیل شوند و منجربه کسب درآمد بیشتر برای پیچ های اینستاگرامی شوند.

مدیران این پیچ ها تمایل بیشتری به خرید فالوور واقعی دارند چون که فالوورهای واقعی پست ها ی پیچ را لایک می کنند کامنت می گذارند و در افزایش بازدید پست ها نقش مهمی را ایفا می کنند که آن موجب فروش و کسب درآمد بیشتر می شود.
در واقع فعالیت های فالوورهای واقعی منجر به افزایش دنبال کنندگان پیچتان می شود زیرا هرچند لایک ها و کامنت های که، پست در ساعات ابتدایی دریافت می کند بیشتر باشد شانس زیاد تری وجود دارد که در صفحه اکسپلور به نمایش گذاشته شود و از این رو افرادی بیشتری می توانند پست های شما را ببینند و جذب فالوور هم افزایش می یابد.

چنانچه قصد خرید فالوور برای پیج تان را دارید به سراغ سایت خرید فالووراینستاگرامی بروید که فالوورهای واقعی ارائه می دهند.

خرید فالوور واقعی و پیشرفت کسب و درآمد

اینستاگرام از جمله شبکه های محبوب در میان قشرهای مختلف به شمار می آید چنانچه می خواهید مشتریان بیشتر و کسب و درآمد پر رونقی داشته باشید این شبکه می تواند محصولات شمار را در تمام دنیا به نمایش بگذارد.
با انتشار گزارش و عکس در مورد محصولات جدیدتان و یا شرکت در جشنوارهای فروش می توانید تعداد زیادی فالوور بدست آورید و با حضور در این شبکه های اجتماعی می توانند رابطه بهتر و آنلاینی را با مشتریان خود داشته باشید و محصولات خودتان را به فروش برسانید.
همچنین با انتشار ویدیوهای تبلیغاتی در اینستاگرام می توان مشتریان خود را افزایش دهید و این تأثیربه سزایی در فروش دارد و با خرید فالوور واقعی این بازدید ها بیشتر می شود و در جذب مشتری موثر است .
با تهیه پست ها ی که فواید محصولاتتان را به نمایش می گذارد و وجه تمایز آن را با دیگر محصولات توضیح دهید و پیج خود را فعال تر کنید و با حضور فعال به کسب و کار خودتان رونق دهید.

تفاوت فالوورهای واقعی با فیک

فالوورهای حقیقی اینستاگرام نسبت به پست ها و استوری های شما واکنش نشان می دهند آنرا لایک می کنند و کامنت می گذارند در حالیکه فالوورهای فیک چنین قابلیتی را ندارند.
فالوورهای فیک با شمارهای مجازی برای افزایش تعداد فالوورهای پیج اینستاگرامی ساخته شده است نمی توانند کامنت بگذارند.

چنانچه قصد افزایش آنی تعداد فالوورهایتان را دارید می توانید از فالوورهای فیک استفاده کنید ولی اگر به دنبال افزایش تعداد لایک و کامنت هستید می توانید از سایت خرید فالوور اینستاگرام استفاده کنید.
البته با خرید فالوورواقعی باید انتظار ریزش یا ترک خود خواسته فالوور از پیج اینستاگرامی وجود دارد که این ترک خود خواسته فالووراز بیست تا سی درصد می باشد.
البته چنانچه اینستاگرام متوجه حضور فالوورهای فیک در پیجتان شود احتمال آنرا دارد که پیجتان را حذف کند و مشکلات دیگری را به وجود آورد.
فالوورواقعی دارای اکانتی از اینستاگرام می باشد که می تواند تبدیل به مشتری ثابتی برای شما شود و این اکانت اینستاگرام مشخص می کند که یک شخص حقیقی وجود دارد و ربات نیست.
درفالوورهای فیک تعامل دو جانبه وجود نخواهد داشت و باعث جذب افراد دیگر نمی شود اما فالوورهای واقعی می توانند با معرفی محصول شما به دوستان و آشنایان موجب جذب بیشتر مشتری شود.
فالوورهای فیک اغلب تصویر پروفایل ندارند و یا پست ندارند و اگر هم پست داشته باشند تعداد آنها محدود است.
چنانچه فالوورواقعی داشته باشید نرخ تعامل صفحه شما به طرز عجیبی بیشتر می شود و موجب دیده شدن در صفحه اکسپلور اینستاگرام می باشد و رونق کسب و کار را در پی دارد.

پنل افزایش فالوور اینستاگرام 

امروزه  یک روش به نام پنل افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد که با آن تعداد فالوورهای صفحه را افزایش می دهند که به شما اجازه مدیریت را می دهد البته این روشی دیگری برای کسب درآمد و بازدهی بهتر بوده است این پنل ها امکان اضافه کردن ایمپرشن، لایک و بازدید استوری را می دهد که با توجه به سلیقه خود می توانید از آن استفاده کنید.

چرایی خرید فالوورواقعی

باخرید فالوور افراد بیشتری مطالب شما را می بینند و آنها پست و استوری ها را برای دیگران فوروارد می کنند و همین موجب بالا رفتن اینتراکشن پیج شما می شود و رفتن به اکسپلور را به دنبال دارد و این سبب بهبود کسب وکارتان می شود.
چنانچه شما به عنوان یک بلاگر یا یک شرکت خصوصی فعالیت می کنید هر چه تعداد بیشتری فالوور را جذب کنید میزان شهرت خود را بالاتر برده اید و آن موجب افزایش درآمد شما خواهد شد.
با جذب فالوور واقعی میزان اعتماد مردم به شما جذب خواهد شد و از طرفی دیگران از سر حس کنجکاوی برای این تعداد، فالوور ترغیب به همراهی یا بازدید از پیج شما خواهند شد.

راهکارهای همراه با خرید فالوور

راهکارهایی وجود دارد که موجب جذب بیشتر فالوور و منجر به کسب ارتقاء پیج شما می شود که به آن می پردازیم.
داشتن یک پروفایل مناسب و خلاق می تواند موجب جذب مخاطب  شود و پست ها و محتوای ویدیویی می تواند نگاه مخاطب را به سوی خود بکشاند.
افزودن محتواهایی با موضوع رضایت کاربر بسیار مهم می باشد و این کار تاکید بیشتری بر واقعی بودن فالوورهایتان دارد.
پست ها با محتواهای با کیفیت و عالی بسازید چنانچه این محتواها بدون قالب و شیک باشند در کنار خرید فالوور می تواند منجر به جذب مخاطبان شود.
از کپشن مناسب و خوب می تواند برای شما کامنت و لایک را به بار آورد که در فرستادن پست به اکسپلور نقش زیادی را به همراه دارد.
می توانید پست های خود را زمان بندی کنید و در زمان هایی که کاربران بیشتری در اینستاگرام آنلاین هستند آن پست ها را منتشر کنید که آن ساعت ها 10-12 و 16-18 و20-22 می باشد.
استفاده از لینک سایت فروشگاهی شما در بیوی اینستاگرامی موجب جذب مخاطبان به سمت سایت شما می شود.

آیا خرید فالوور به صرفه می باشد؟

چنانچه بخواهیم به این سوال پاسخ دهیم که آیا خرید فالوور مفید است یا نه باید بگوییم با توجه به شرایط کسب وکار می تواند مفید باشد زیرا که مهم ترین عامل در کسب و کارهای اینستاگرامی وجود فالوورهای واقعی است .
هر چند میزان این فالوورها بیشتر باشد پیشرفت در کسب وکار بیشتر می شود و پیشرفت شما با سرعت و شدت بالاتری اتفاق می افتد.
این کار نیاز به صرف وقت ندارد و زمان را برای کارهای دیگر ذخیره می کند .
هزینه صرف شده در برابر سود بعدی کاملا مقرون به صرفه خواهد بود.

جذب فالوور به سرعت انجام می شود البته خرید فالوررهای فیک قیمت پایین تری دارند و برای کسب و کار وصفحه مناسب نمی باشد و با خرید فالوور واقعی می توان موجب رونق کسب وکار شما شود.

تمایل کربران فعال

داشتن فالوورهای واقعی موجب تمایل دیگران به آشنایی با شما می شود البته قطعاًهمه خرید نمی کنند اما در نهایت بین صحبت ها و افکارهای مختلف تبادل نظر می شود و باعث فعال بودن پیج می باشد.
چنانچه تعداد فالوورهایتان اندک باشد کسی به پیج شما توجه نمی کند و اعتماد به کسب وکارتان پیش نخواهد آمد. در واقع افراد بین صفحه ای با 1000 نفر مخاطب و 2000 مخاطب، از صفحه ای که بیشترین فالوور رادارد بازدید می کنند.
چنانچه هزینه کافی برای خرید فالوور ندارید می توانید ابتدا تعداد کمتری فالوور بخرید البته برای خرید به دنبال سایت های معتبر بروید می توانید از سایت خرید فالوور اینستاگرام استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا