اخبار

خرید توییتر توسط ایلان ماسک | توافق حاصل شد

مدت‌ها بود که زمزمه خرید توییتر توسط ایلان ماسک به گوش می‌رسید و همگان منتظر شنیدن نتیجه‌ی نهایی بودند. ساعاتی پیش بود که توافق نهایی میان ماسک و اعضای هیات مدیره توییتر حاصل شد و اتفاقی تاریخی رقم خورد. برای دریافت جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

در گزارشی از وبسایت خبری The Verge، عصر امروز بود که ایلان ماسک (Elon Musk) برای دیدار با اعضای هیات مدیره‌ی توییتر به این شرکت رفت و صحبت‌ها و پیشنهادات خود را مطرح کرد. اما چند ساعت پیش بود که خبر نهایی منتشر شد و شرکت اعلام کرد که با پیشنهاد خرید توییتر توسط ایلان ماسک با قیمت 44 میلیارد دلار موافقت کرده است.

ماسک در رابطه با این خرید گفت که قصد دارد تا این پلتفرم را بیشتر از همیشه به جایی امن برای بیان نظرات و آزادی بیان تبدیل کند و حتی سرسخت‌ترین منتقدان او نیز باید در این پلتفرم بمانند و آزادانه نظرات خود را بیان کنند.

ماسک در ادامه به تمام کاربران توییتر در سرتاسر جهان قول داد که ویژگی‌های جدیدی را به این پلتفرم فضای مجازی اضافه خواهد کرد و برای رفع مشکلات جدی آن از جمله ربات‌های مزاحم و برخی الگوریتم‌های آن برنامه‌های زیادی را عملی خواهد کرد.

لازم به ذکر است که اعضای هیات مدیره توییتر در ابتدا با پیشنهاد ایلان ماسک مخالف بودند و این پیشنهاد را یک پیشنهاد سمی خطاب کرده بودند؛ اما در نهایت به نظر می‌رسد که ماسک با ارائه پیشنهادات منطقی خود توانسته تا نظر آن‌ها را جلب کند.

نظر شما در مورد خرید توییتر توسط ایلان ماسک چیست؟ آیا او همانطور که ادعا می‌کند می‌تواند به پیشرفت این پلتفرم محبوب کمک کند یا اتفاقی عکس آن رخ خواهد داد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا