درباره ما

 درباره انجمن موبایلستان

سایت تخصصی موبایلستان از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را در حوزه موبایل و تکنولوژی آغاز کرد و یکی از قدیمی ترین و پر مخاطب ترین سایت های ایرانی در این حوزه تا کنون بوده است. در قسمت “انجمن ها” با وجود بخش های مختلف بر اساس نوع سیستم عامل و برند موبایل می توانید اطلاعاتی نظیر خبرها، رام ها، نرم افزار، بازی را بدست آورید. همچنین با وجود بخش های پرسش و پاسخ در هر یک از بخش ها، می توانید سوالات و مشکلات خود در خصوص گوشی موبایل و یا مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری را مطرح و پاسخ آن را از دیگر کاربران و یا مدیران متخصص آن بخش دریافت نمایید. از آنجایی که قسمت انجمن ها به صورت کاربر محور می باشد، اکثر اطلاعات موجود در انجمن موبایلستان توسط کاربران ایجاد شده است، لذا درصورتی که شما نیز در این حوزه تخصص و یا تجربه ای داشته باشید می توانید در بخش مربوطه مطالب خود را با نام خود ثبت نمایید تا پس از تائید مدیران بخش، برای مشاهده کاربران فعال گردد.

 

درباره پرتال موبایلستان

در پرتال موبایلستان نیز سعی کردیم به صورت تخصصی به موضوع اخبار و آموزش بپردازیم. مطالب ارسالی در شاخه های موبایل، تبلت، کامپیوتر، لوازم خانگی هوشمند، معرفی بازی و نرم افزارهای پرمخاطب، آموزش های مفید و کاربردی و … در پرتال ارائه می شود.

 

همکاری با موبایلستان

درصورتی که شما نیز علاقه مند هستید تا در تامین مطالب در هر زمینه ای به ما یاری برسانید، میتوانید در این خصوص با مدیریت سایت موضوع را مطرح بفرماید تا به عنوان نویسنده مهمان در سایت فعالیت کنید و یا به جمع نویسندگان رسمی سایت موبایلستان بپیوندید.

 

همکاری با سایت تخصصی موبایل - موبایلستان

 

کانال های ارتباطی

کلیه مطالب ارسالی در کانال تلگرام موبایلستان نیز درج می گردد که می توانید از این طریق نیز موبایلستان را دنبال کنید. آدرس کانال تلگرام ما @mobilestan

خواهشمندم هرگونه انتقاد و پیشنهادی در جهت بهبود کیفیت سایت دارید از طریق قسمت تماس با ما و یا تلفن ۰۹۱۹۰۰۳۴۹۳۴ و یا آی دی تلگرام @mobilestannet آن را با مدیریت سایت درمیان بگذارید.

 

 

دکمه بازگشت به بالا