اخبار

دستگاه‌های سری گلکسی A نیز به بیکسبی مجهز خواهند شد

دستگاه‌های سری گلکسی A نیز به بیکسبی مجهز خواهند شد

بسیاری از متخصصان و تحلیل گران، دستیار هوشمند بیکسبی سامسونگ را مختص تلفن‌های همراه هوشمند رده‌بالای این کمپانی می‌دانند زیرا هر دو پرچم‌دار جدید سامسونگ یعنی گلکسی اس ۸ و گلکسی نوت ۸ تاکنون به این دستیار هوشمند مجهز شده و همچنین دکمه فیزیکی اختصاصی نیز برای آن‌ها در نظر گرفته‌شده است. اما به نظر می‌رسد که این دستیار هوشمند و دکمه اختصاصی آن تنها مختص دستگاه‌های رده‌بالا نباشند و باسیاست‌های جدید سامسونگ به دستگاه‌های میان رده نیز راه پیدا کنند.

بر اساس اطلاعات منتشرشده در پستی در ویبو (پلتفرم بلاگ نویسی چینی)، سری جدید تلفن‌های همراه هوشمند سامسونگ گلکسی A به دستیار هوشمند بیکسبی مجهز خواهند شد اما هنوز مشخص نیست که آیا تمامی دستگاه‌های هوشمند این سری بیکسبی را دریافت خواهند کرد یا این ویژگی تنها مختص تلفن‌های برتر این سری از قبیل گلکسی A5 و گلکسی A7 سال ۲۰۱۸ میلادی خواهد بود.

بااین‌حال لازم به ذکر است که فرضیه‌ای که در این باب از سوی تحلیل گران سامسونگ مطرح‌شده است و تا حدی نیز منطقی به نظر می‌رسد، این است که سامسونگ قطعاً تصمیم دارد که مرزهای بیکسبی را بسیار بیشتر ازآنچه که اکنون در اختیار دارد، گسترش دهد. البته این شرکت تصمیم دارد تا این کار را از طریق دستگاه هوشمند سری گلکسی A خود انجام بدهد. همچنین این خط‌مشی جدید سامسونگ برای کاربرانی که به در اختیار داشتن این ویژگی علاقه‌مند هستند اما نمی‌خواهند برای دستگاهی بالا رده هزینه کنند بسیار مناسب خواهد بود و این سری از کاربران شامشونگ می توانند بدون هزینه ای شنگین و تنها با خریدن دستگاهی میان رده از سامسونگ تجربه ای مفید از کار با بیکسبی به دست بیاورند.

از سوی دیگر، باید به یاد داشت که منبع منتشرکننده این خبر دلایل معتبری را دراین‌باره ارائه نکرده است و به‌عنوان یک افشا کننده، اطلاعات ضبط‌شده و موثق کافی در اختیار ندارد. به‌این‌ترتیب ممکن است که اطلاعات ارائه‌شده توسط این منبع چندان معتبر نبوده و تصمیم سامسونگ درباره گسترش بیکسبی به نحوه دیگری عملی بشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا