اخبار

دوربین سلفی دوقلو و نمایشگر بدون لبه برای گلکسی A8

نمایشگر گلکسی A8

شرکت سامسونگ در حال طراحی و انجام کارهای ساخت مدل گلکسی A8 است و اطلاعات جدید درباره این محصول خبر از وجود یک نمایشگر بدون لبه و دوربین سلفی دوقلو بر روی آن دارند.

مدل سال ۲۰۱۸ این تلفن همراه قرار است تا یکی از برترین محصولات سامسونگ باشد و بدون شک می‌تواند سری A را به سطحی فراتر از قبل انتقال بدهد. نمایشگر این مدل که تصاویر پنل آن به رسانه‌ها راه یافته است، بی‌شباهت به نمایشگر مدل‌هایی مانند گلکسی اس و گلکسی نوت ۸ نخواهد بود. به‌این‌ترتیب می‌توان گفت که پس از گلکسی A5، گلکسی A8 نیز به خانواده نمایشگرهای بدون لبه سامسونگ وارد خواهد شد. این تلفن همراه علاوه بر نمایشگر ویژه خود، به یک دوربین سلفی دوقلو نیز مجهز است که البته هنوز اطلاعاتی درباره کیفیت عدسی‌های این دوربین منتشر نشده است و تنها از روی تصویر پنل این مدل می‌توان فهمید که یک جفت عدسی در بخش جلویی دستگاه جای خواهند داشت.

با توجه به این‌که قرار است در ماه‌های نخستین سال ۲۰۱۸ میلادی شاهد عرضه گلکسی A8 باشیم، پیش‌بینی می‌شود که به‌زودی اطلاعاتی بیشتر به رسانه‌ها راه پیدا کند و به همین دلیل نیز می‌توان پیش‌بینی کرد که در طول دو هفته آینده، سامسونگ اطلاعات اولیه این محصول را به اصحاب رسانه تحویل بدهد.

گفته می‌شود که سامسونگ قصد دارد تا در اوایل ماه دسامبر یا در ماه ژانویه سال آینده میلادی اقدام به معرفی مدل‌های جدید سری A یعنی گلکسی A3، گلکسی A5، گلکسی A7 و گلکسی A8 نموده و این چهار محصول را به‌صورت رسمی آماده ورود به بازار کند. در این میان مدل گلکسی A8 را می‌توان نیرومندترین محصول این سری دانست و شایعات و تصاویر منتشر شده از پنل نمایشگر که می‌توانید در ابتدای خبر آن را مشاهده کنید نیز تائیدی بر این موضوع هستند و نشان می‌دهند که سامسونگ برای ارتقاء کیفیت سری A بسیار جدی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا