اخبار

رئیس بخش تلفن‌های همراه اچ تی سی استعفا کرد

اچ تی سی

کمپانی اچ تی سی در طی چند سال گذشته و پس از فروش بخش تلفن‌های همراه هوشمند خود به گوگل نتوانسته است تا در این بازار به‌خوبی ظاهر شود و برخی از موقعیت‌های رده‌بالای این کمپانی نیز با دردسرهایی در این رابطه مواجه شده‌اند. در همین راستا نیز کمپانی اچ تی سی به‌تازگی تائید کرده است که چیالین چانگ به‌عنوان رئیس بخش تلفن‌های همراه هوشمند و تجارت ارتباطی این شرکت سریعاً این کمپانی را ترک کرده است. او پیش‌ازاین نیز به‌عنوان مدیر مالی کمپانی اچ تی سی مشغول به کار بود.

البته اچ تی سی هنوز در رابطه بااینکه چه چیزی موجب ترک موقعیت این شخص شده است چیزی اظهار نکرده است و تنها یکی از خبرنامه‌های رسمی این کمپانی اظهار داشته است که چانگ تصمیم گرفته تا از این کمپانی برود و دلیل این کار نیز برنامه‌های شغلی شخصی‌اش بوده است. بااین‌وجود این خبرنامه اعلام نکرده است که آیا اچ تی سی برای این موقعیت شغلی شخصی را استخدام کرده است یا خیر و همین امر منجر به این شده است که برخی تصور کنند که دلیل اصلی چانگ برای ترک این موقعیت شغلی این بوده است که او تصور می‌کرده که موقعیت شغلی یادشده در اچ تی سی دیگر مورداستفاده و سودمند نیست.

بااین‌حال اگرچه این کمپانی بخش اعظمی از طراحی تلفن‌های همراه هوشمند و تیم مهندسی خود را با رقم ۱٫۱ میلیارد دلار به گوگل فروخته است اما هنوز به‌صورت کلی از بازار تلفن‌های همراه هوشمند خارج نشده است. انتظار می‌رود که این کمپانی تلفن همراه جدید پرچم‌دار خود را در طی ماه آینده معرفی کند اما هنوز مشخص نیست که آیا بعدازآن دستگاهی از این شرکت خواهیم دید یا خیر.  اما این امکان وجود دارد که تلفن همراه هوشمند و پرچم دار جدید این کمپانی یعنی اچ تی سی یو ۱۲ به‌عنوان اختتامیه‌ای برای حضور این کمپانی در عرضه ساخت تلفن‌های همراه هوشمند باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا