اخبار

این روزها کاربران مثل قبل به فیس‌بوک سر نمی‌زنند!

فیس‌بوک روزگاری محل اصلی به اشتراک‌گذاری لحظات ناب شخصی، تصاویر کودکان و … بود اما این روزها پست‌های شخصی در این شبکه اجتماعی رو به کاهش گذاشته که این موضوع باعث نگرانی مدیران شده است.

به گزارش ایتنا از خبرآنلاین، چهره اندیشناک زاکربرگ و مدیران زیردستش دیدنی است که با خواندن گزارش‌های جدید آماری در The Informatio و Bloomberg بیش‌ازپیش نگران شده‌اند.

البته این بدان معنا نیست که لشگر ۱ میلیاردی فیس‌بوکی‌ها کلاً با این شبکه قهر کرده‌اند اما ظاهراً کاربران اپلیکیشن‌های راحت‌تر و ساده‌تری را به‌جای فیس‌بوک برای به اشتراک‌گذاری پیداکرده و به آن انس پیداکرده‌اند.

اسنپ چت، واتس‌اپ (که متعلق به خود فیس‌بوک است) و یا تلگرام و … آلترناتیوهایی هستند که باعث شده تا کاربران از این شبکه‌ی اجتماعی روی‌گردان شوند.

طبق آمار جدید ۱۵ درصد از کاربران فعال این شبکه‌ی اجتماعی مانند گذشته پست نمی‌گذارند و اخیراً نیز ۳۹ درصد به‌صورت هفتگی اعلام کرده‌اند که در فیس‌بوک مانند سابق فعالیت ندارند.

فیس‌بوک نیز با افزودن ویژگی‌های جدید مانند On This Day و یا News Feed سعی کرده کاربران را نگه دارد اما درمجموع کارشناسان معتقدند روزهای افول این شبکه‌ی اجتماعی به‌سرعت نزدیک می‌شود.

منبع : ایتنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا