اخبار

رونمایی از دو غول زوپو با باتری شگفت‌انگیز در IFA

محصول جدید زوپو در IFA

کمپانی سازنده تلفن‌های همراه هوشمند زوپو نیز در نمایشگاه IFA سال جاری میلادی حضور داشته و از دو تلفن همراه هوشمند خود با باتری ۵۰۰۰ آمپرساعتی رونمایی خواهد کرد. تم اصلی کنفرانس یاد شده شعار “بازگشت با قدرت بیشتر” است و از این دیدگاه نیز کمپانی زوپو دو تلفن همراه هوشمند پرچم‌دار خود را رونمایی خواهد کرد. این کمپانی تنها در زمینه فناوری تلفن‌های همراه هوشمند فعالیت کرده و دستگاه‌های قابل قبولی با قیمت‌های بسیار مقرون به‌صرفه ارائه می‌کند.

خانم اما لیو (Emma Liu) به عنوان مدیر ارشد اجرایی جدید این کمپانی در این کنفرانس از دو پرچم‌دار زوپو Z5000 و زوپو P5000 رونمایی خواهد کرد. این دو تلفن همراه هوشمند همچنین علاوه بر قابلیت یاد شده ارائه دهنده قابلیتی به نام حالت امنیت هستند که بهترین کدگذاری را برای دستگاه هوشمند شما به ارمغان می‌آورد.

یکی از دلایل اصلی این کمپانی برای ارائه تلفن‌های همراه هوشمند با باتری خیلی قوی به‌روزرسانی باتری‌های ضعیف این دستگاه‌ها است. زوپو در این کنفرانس که در شهر برلین برگزار خواهد شد از مدیریت باتری بهبود یافته و باتری‌های دارای فناوری شارژ سریع خود نیز رونمایی خواهد کرد. کاربران به لطف حضور این کمپانی شانس خرید تلفن همراه هوشمند با باتری ۵۰۰۰ آمپر ساعتی در کنار صفحه نمایش عظیم ۱۸:۹ را خواهند یافت.

همچنین زوپو اعلام کرده است که قصد دارد تا با شرکت های جدید بیشتری راه یافتن این دو دستگاه به بازار کشورهای دیگر همکاری کند. البته این نام در ایران چندان شناخته شده نیست ولی این شرکت توانسته است تا با عرضه محصولاتی نیرومند با قیمت‌هایی به‌مراتب بهتر از بسیاری از رقبا، بسیاری از مشتریان جهان را به خود جذب کند. این امر موجب شده است تا این شرکت به عنوان یکی از نام‌های رو به رشد دنیای تلفن‌های همراه هوشمند شناخته شود؛ نامی که بدون شک به‌زودی درباره آن بیشتر خواهید شنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا