اخبار

ساعت پیکسل Watch با سیستم عامل Wear OS 3.1 همراست

Evan Blass از افشاگران مطرح صنعت به تازگی جزئیاتی درباره ساعت پیکسل Watch گوگل فاش کرده و آن وجود سیستم عامل Wear OS 3.1 در این گجت پوشیدنی است.

این دستگاه پوشیدنی هوشمند برای مدتی طولانی موضوع گمانه‌زنی‌ها و عدم قطعیت بوده است و کارشناس اطلاعات این موضوع را با پیشروی جدید تقویت می‌کند.

بلاس می‌گوید که گجت Pixel واچ در آینده نزدیک از راه خواهد رسید و تاریخ معرفی مشخص ندارد. تنها می‌دانیم گوگل برای سال 2022 معرفی این ساعت را برنامه ریزی کرده است. ساعتی که رقیب محصولات سامسونگ و اپل در بازار خواهد بود.

ساعت پیکسل Watch با سیستم عامل گوگل

Pixel Watch دارای جدیدترین نسخه سیستم عامل Wear OS که نسخه 3.1 است اجرا می‌شود. با این حال، Wear OS 3.1 ممکن است فقط چند پیشرفت در قابلیت‌ها و رابط کاربری نسبت به نسخه 3.0 بالاتر باشد. سیستم عامل جدید باید شروعی را برای ساعت هوشمند تازه کار فراهم کند، باید دید که چگونه گوگل با ساعت خود رقیب جدی برای سایر گجت‌های پوشیدنی ارائه می‌دهد. ماه‌های می، جولای و اکتبر از جمله تاریخ‌هایی هستند که شایعه شده ساعت موردبحث در آنها معرفی می‌شود.

در حالی که بسیاری از اطلاعات و مشخصات ساعت هوشمند پیکسل آشکار نشده، این دستگاه ممکن است با طراحی دایره‌ای عرضه شود و سنسور ضربان قلب ECG سطح بالایی هم خواهد داشت. دستگاه علاوه بر حسگرهای اساسی، شامل ردیاب‌های تناسب اندام هم خواهد شد. همچنین شایعه شده است که تا 32 گیگابایت حافظه داخلی دارد تا با پیشتازان بازار برابری کند. همچنین انتظار داریم پردازنده این دستگاه گران‌قیمت باشد اما هنوز خبری از آن نیست. متاسفانه جزئیات قیمت هم در دست نیست و تنها باید به انتظار ادامه داد.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا