اخبار

سامسونگ در سال ۲۰۱۶ روی تولید گوشی‌های مقرون‌به‌ صرفه تمرکز می کند

سامسونگ در سال ۲۰۱۵ توانست عملکرد بسیار خوبی را از خود در گوشی‌های میان‌رده به نمایش بگذارد. برای مثال گوشی‌هوشمند گلکسی J5 که با استقبال بسیار خوبی مواجه شد یکی از گوشی‌های میان‌رده‌ی موفق سامسونگ به حساب می‌آید. حال باتوجه به موفقیت به دست آمده در میان‌رده‌ها، سامسونگ قصد دارد بار دیگر تمرکز خود را بر روی گوشی‌های میان‌رده قرار دهد و در سال ۲۰۱۶ تولید محصولات خود را تا ۱۲ درصد کاهش دهد. بنابراین براساس پیش‌بینی‌های انجام شده سامسونگ در سال آینده‌ی میلادی بین ۴۲۰ تا ۴۳۰ میلیون گوشی‌هوشمند تولید خواهد کرد.

براساس گزارش‌های منتشر شده از کشور کره، سامسونگ در سال ۲۰۱۶ محصولات جدیدی را در خط تولید گلکسی J و گلکسی A روانه بازار می‌کند که با استقبال بسیاری از کاربران رو‌به‌رو خواهد شد. البته این شرکت کره‌ای تبار همچنان بر روی پرچم‌داران خود، گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج، حساب ویژه‌ای باز خواهد کرد و هرگز این دو گوشی را به حال خود رها نخواهد کرد.

بدون شک یکی از دلایلی که سامسونگ قصد دارد در این زمینه بیشتر کار کند این است که این شرکت در گوشی‌های میان‌رده رقیبان زیادی را جلوی راه خود نمی‌بیند. برای مثال در پرچم‌داران سامسونگ باید با رقیبان قدرت‌مندی همچون اپل مواجه شود اما در میان‌رده‌ها این شرکت کره‌ای می‌تواند به راحتی کار خود را پیش ببرد.

قطعا یکی دیگر از دلایلی که سامسونگ قصد دارد تولید محصولات خود را در سال آینده کاهش دهد، کاهش تقاضا بوده چراکه براساس آمارهای منتشر شده هر سال شاهد کاهش تقاضای کاربران هستیم. این کاهش تقاضا در مورد برندهای معتبر بیشتر صدق می‌کند و برند‌های چینی کمتر شاهد چنین مشکلاتی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا