اخبار

راه‌اندازی سرویس سفارش غذا در فیس‌بوک

راه‌اندازی سرویس سفارش غذا در فیس‌بوک

شاید برای هر یک از شما نیز پیش‌آمده باشد که در حین کار با یکی از شبکه‌های اجتماعی در خانه یا محل کار خود با عکس غذای رنگین به انتشار گذاشته شده از سوی یکی از دوستان خود مواجه شوید و در همان لحظه‌ای که هیچ برنامه‌ای برای ترک خانه ندارید به‌شدت احساس گرسنگی بکنید. فیس‌بوک از این امر نه‌چندان خوش‌آیند آگاه است و برای رسیدگی به حال این دسته از کاربران خود برنامه ویژه‌ای ترتیب داده است و خدمات ویژه خود را برای این گروه عرضه کرده است.

فیس‌بوک جهت رضایت کاربران خود و نیز برقراری ارتباطی سالم و مفید میان دنیای مجازی و زندگی واقعی افراد، به‌تازگی در یک پست اظهار داشته است که هم‌اکنون به کاربران خود اجازه می‌دهد تا از طریق سرویس‌های سفارش غذا نظیر DoorDash، ChowNow، EatStreet و… به ثبت سفارش‌های خود پرداخته و ظرف چند دقیقه غذای خود را در درب منزل دریافت کنند.  همچنین مقامات این شبکه اجتماعی اعلام کرده‌اند که  کاربران می‌توانند ازاین‌پس مستقیماً و بدون واسطه از طریق رستوران‌هایی نظیر Five Guys، Panera و Chipotle نیز غذا سفارش دهند.

الکس هیمل به‌عنوان معاون محلی فیس‌بوک در این رابطه اظهار داشت که:« فیس‌بوک تنها با چند تب شمارا از نقاط محلی تا زنجیره‌های ملی با علاقه‌مندی‌های قبلی و کشف‌های جدید مرتبط می‌کند.» شما ازاین‌پس می‌توانید با ورود منوی Explore در فیس‌بوک گزینه سفارش غذا را در آن مشاهده کنید. این ویژگی هم‌اکنون در کشور ایالات‌متحده بر روی سیستم‌عامل‌های iOS، اندروید و دستک تاپ فعال‌شده است.

بااین‌حال هنوز مشخص نیست که آیا این شبکه اجتماعی می‌خواهد این سرویس را در کشورهای دیگر نیز راه‌اندازی کند یا خیر و مقامات فیس‌بوک دراین‌باره هنوز اظهارنظری ارائه نکرده‌اند. در هر حال چنین امری ممکن است موجب شود تا بسیاری از سایر شبکه های احتماعی نیز به سراغ استفاده از این دسته از خدمات بروند و کاربران خود را تنبل تر از پیش بکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا