اخبار

سومین دستگاه تاشو سامسونگ با نام Galaxy Z Fold Tab سال 2022 از راه می رسد

شرکت سامسونگ در سال‌های گذشته با معرفی گوشی‌های هوشمند تاشو خود توانست نظرها را جلب سازد. حال شایعاتی به گوش می‌رسد که در آینده نزدیک باید شاهد معرفی سومین دستگاه تاشو این برند کره‌ای باشیم.

به نقل از وب سایت GizmoChina، سامسونگ هدف گذاری کرده تا در فصل اول سال 2022 اولین تبلت تاشو یا همان گوشی با انعطف پذیری سه گانه را معرفی کند. گزارش می‌گوید دستگاه گلکسی Z Fold Tab نام دارد زیرا در ساختار شباهتی به تبلت دارد و شبیه به گوشی هوشمند نیست.

گلکسی Z Fold2 در حال حاضر با نمایشگر 7.6 اینچی همراست. با اینکه هنوز جزئیات سبک طراحی تبلت تاشو سامسونگ افشا نشده اما منطقی است که چنین محصولی دو خط تا داشته باشد. مدل‌های فعلی مانند گلکسی زد فولد 2 حتی در حالت بسته بودن نیز ابعاد بزرگی دارند و به این ترتیب تنها راه دست یافتن به یک نمایشگر بزرگ، اضافه کردن یک خط تای دیگر و سه تکه کردن گوشی است.

هنوز زمان زیادی تا سه ماهه اول 2022 باقی است و رویداد ماه ژوئیه یا اوت سامسونگ که به معرفی گوشی‌های گلکسی Z Fold3 و گلکسی Z Flip2 اختصاص خواهد داشت، می‌تواند محل مناسبی برای ارائه اطلاعات بیشتر در خصوص این دستگاه جدید باشد. به طور خاص، گلکسی Z Fold3 برای تست قابلیت‌ها و زمینه‌سازی عرضه گلکسی زد فولد تب یک محصول مناسب باشد.

این طور که گفته شده، گلکسی Z Fold3 یک قلم ترکیبی اس پن به همراه خواهد داشت که در تبلت هم می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. با اینکه هنوز نمی‌دانیم منظور از قلم ترکیبی چیست، اما می‌توان حدس زد که احتمالاً با چیزی شبیه به قلم اس پن گلکسی اس 21 اولترا مواجه خواهیم بود؛ یعنی قلمی که از طریق بلوتوث متصل شده اما محل خاصی برای قرارگیری آن در داخل گوشی تعبیه نشده است.

به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود برند کره‌ای چه برنامه‌ای برای دستگاه جدید دارد.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا