اخبار

فبلت میت ۸ هواوی پنجم آذر ماه معرفی می‌شود

 

photo_2015-11-02_18-30-11

 

در طول چند روز گذشته اخباری مبنی بر صدور دعوتنامه از سوی هواوی برای روز ۱۴ آبان منتشر شد که پوستر آن نشان از معرفی پردازنده‌ی کرین ۹۵۰ داشت اما مشخص نبود که آیا شاهد معرفی گوشی میت ۸ در آن روز خواهیم بود یا خیر. حالا با انتشار پوستر تبلیغاتی جدیدهواوی به نظر می‌رسد این شرکت فبلت جدید خود را به جای ۱۴ آبان روز ۵ آذر رونمایی خواهد کرد.

آن طور که از شواهد پیدا است، میت ۸ هواوی مجهز به پردازنده‌ی کرین ۹۵۰ خواهد شد. آخرین نسل از پردازنده‌‌های هواوی که حتی توانسته در عملکرد چند هسته‌ای پردازنده‌ی اکسینوس ۷۴۲۰ را نیز پشت سر بگذارد. در حالی که انتظار می‌رفت این پردازنده‌ در کنار میت ۸ روز ۱۴ آبان ماه معرفی شود، انتشار پوستر تبلیغاتی جدید از سمت هواوی که عدد ۸ را نشان می‌دهد حاکی از معرفی فبلت جدید هواوی در روز ۵ آذر ماه دارد.

پیشتر شایعات حاکی از آن بود که میت ۸ در دو نسخه‌ی دارای ۳ یا ۴ گیگابایت رم معرفی خواهد شد. به علاوه این تلفن اولین گوشی هوشمند هواوی خواهد بود که مجهز به صفحه نمایش با کیفیت QHD می‌شود.

آن طور که از شواهد پیدا است، پردازنده‌ی کرین ۹۵۰ روز ۱۴ آبان (۵ نوامبر) و گوشی میت ۸ سه هفته بعد در روز ۵ آذر مصادف با ۲۶ نوامبر معرفی خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا