اخبار

قابلیت‌هایی جدید برای Edge Sense Plus اچ‌تی‌سی

Edge Sense Plus

شاید بتوان تلفن همراه هوشمند اچ‌تی‌سی U11 را از غیرمعمول‌ترین پرچم‌داران عرضه شده در سال جاری میلادی دانست. نه‌تنها طراحی liquid surface این تلفن همراه هوشمند بسیار چشم‌نواز بوده بلکه ویژگی‌های نرم‌افزاری منحصربه‌فرد خود را نیز به همراه دارد. همچنین کناره‌های قابل فشردن این دستگاه نیز که از فناوری‌های ویژه این دستگاه محسوب می‌شود کاربران بسیار زیادی را راضی کرده است. در همین راستا نیز توسعه‌دهنده‌ای تصمیم گرفته است تا این تکنولوژی را اندکی فراتر ببرد.

در اینجا تصمیم داریم تا شما را با نرم‌افزار اندرویدی جدیدی به نام Edge Sense Plus آشنا کنیم. این نرم‌افزار عمل فشردن را به یک سطح کاملا جدید وارد کرده است. در حالی که کاربران می‌توانند وظایف مختلفی را برای فشردن کوتاه مدت و بلند مدت در نرم‌افزار Edge Sense انتخاب کنند و از گستردگی کاربرد آن لذت ببرند، بلکه به نظر می‌رسد که Edge Sense Plus این کاربری‌ها را مفید ندانسته و در این زمینه بهینه‌سازی‌های مفیدی را به نسخه اصلی اضافه کرده است.

یکی از کاربری‌های مفید افزوده شده به این نرم‌افزار دستور دو بار فشار دادن است. این امر به این معناست که کاربران می‌توانند برای اعمال دستور بر این نرم‌افزار از الگوی فشاری متفاوت استفاده کنند. همچنین کاربران می‌توانند برای هر دستور یک نتیجه و عمل متفاوت تعریف کنند.

با این حال باید در نظر داشت که Edge Sense Plus به‌عنوان یک نرم‌افزار سوم شخص مشکلات خاص خود را نیز دارد. به‌عنوان مثال فعال‌سازی برخی از کارکردها در این دستگاه نیازمند روت شدن دستگاه است. البته برخی از کارکردها نیز در این نسخه از نرم‌افزار به‌صورت کامل فراموش شده‌اند. برای مثال شما نمی‌توانید با استفاده از این نرم‌افزار اسکرین شات تهیه کنید و این قابلیت تنها بر روی دستگاه‌های روت شده به‌خوبی کار می‌کند. همچنین برای استفاده از تمامی قابلیت‌های Edge Sense Plus نیازمند پرداخت پول و خرید نسخه premium آن هستید.

لازم به ذکر است که این نرم‌افزار نیز مانند بسیاری از نرم‌افزارهای سوم شخص نقاط مثبت و منفی خاص خود را دارد؛ اما اگر شما مایل به‌اضافه کردن ویژگی‌های جدید به تلفن همراه هوشمند خود هستید و تاخیر موجود در کارکرد Edge Sense Plus را نیز آزار دهنده نمی‌دانید می‌توانید از این نرم‌افزار بهره‌مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا