اخبار

قابلیت عجیب و جالب توییتر در جدیدترین بروزرسانی

همه‌ی ما روزانه وقت زیادی را در اپلیکیشن و سایت توییتر صرف می‌کنیم و یا مشغول به توییت کردن وضعیت روزانه‌ی خود هستیم، یا اینکه مشغول خواندن آخرین توییت‌هایی که در مورد موضوع مورد علاقه‌ی ما هستند می‌باشیم. اما در جدیدترین بروزرسانی توییتر، قابلیتی اضافه شده است که شاید با مذاق خیلی از کاربران خوش نیاید. برای دریافت جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

همانطور که شاید بدانید، صفحه‌ی اصلی توییتر شامل المانی به نام تایم لاین که می‌توانید در آن آخرین پیام‌های ارسال شده توسط کسانی که آن‌ها را دنبال می‌کنید را ببینید. اما پیام‌های توییتر فقط مربوط به آخرین پیام‌های ارسال شده نیستند؛ بلکه توییتر گاهی اوقات پیام‌هایی را در صفحه‌ی اصلی شما قرار می‌دهد که بر اساس الگوریتم‌های مخصوص این فضای مجازی انتخاب شده‌اند و حال در جدیدترین بروزرسانی توییتر، می‌توانید بین این دو گروه پیام، دسته‌بندی‌های مختلفی را انجام دهید.

جدیدترین بروزرسانی توییتر

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، توییتر به صورت پیشفرض توییت‌هایی را به شما نشان خواهد داد که به صورت الگوریتمی انتخاب شده‌اند و این مسئله به مذاق بسیاری از کاربران خوش نخواهد آمد. در هر صورت شما در بالای صفحه دو گزینه خواهید داشت که یکی Home (که آخرین پیام‌های ارسال شده توسط کسانی که دنبال می‌کنید را به شما نشان می‌دهد) و دیگری Latest Tweets است (که پیام‌های انتخاب شده توسط الگوریتم را دسته‌بندی کرده است) و می‌توانید در هر زمانی که قصد داشتید بین این دو جابه‌جا شوید.

البته امکان این وجود دارد که در آینده توییتر تصمیم بگیرد تا پیام‌های زمانی را در ابتدا به شما نشان دهد و همچنین اینستاگرام نیز در حال پیگیری این قضیه است که پست‌های ارسال شده را بر اساس بازه‌ زمانی به شما نشان دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا