اخبار

مدیرعامل بلک‌بری میگوید گوشی اندرویدی بعدی ما مقرون‌بصرفه‌تر خواهد بود.

نام بلک بری با معرفی گوشی PRIV مدتی است مجدد بر سر زبان‌ها افتاده، استفاده از صفحه‌کلید معروف بلک‌بری در این گوشی در کنار سیستم‌عامل اندروید باعث شده تا کاربران بلک‌بری نیز تجربه تمام و کمالی از اندروید داشته باشند، از قرار معلوم این شرکت گوشی اندرویدی دیگری نیز در چنته دارد که از لحاظ قیمتی نیز مقرون بصرفه‌تر است.

جان چِن، مرد شماره یک بلک‌بری، در جلسه‌ای که با سهام‌داران این شرکت بر پا شده بود، اعلام کرد  این شرکت انتظار دارد بلک‌‌بری پرایو بتواند جبران مافات کرده و جلوی ضررهای این شرکت را بگیرد.

این مدیر ارشد بلک‌بری برای تایید صحبت‌های خود تاکید داشت که بلک‌بری در سه‌ماهه گذشته توانست حدود ۷۰۰ هزار گوشی به فروش برساند. از قرار معلوم بلک‌بری برای گوشی پرایو خود نیز برنامه‌های زیادی دارد و پیش‌بینی می‌شود تا در عرض سه ماه آینده این محصول به ۳۱ کشور دنیا عرضه شود.

چن در گفتگویی با بلومبرگ نیز از برنامه‌های این شرکت برای ادامه استفاده از اندروید در گوشی‌های خود خبر داد. زمانی که از این مدیر بلند پایه در خصوص برنامه‌های بلک‌بری و به کارگیری سیستم‌عامل اندروید در سایر محصولات این شرکت سوال شد، چن به صراحت اعلام کرد که این تصمیم به میزان فروش گوشی PRIV در چند ماه آینده بستگی دارد.

چن در ادامه صحبت‌های خود اضافه کرد که گوشی بعدی اندرویدی این شرکت ممکن است از لحاظ قیمت مناسب‌تر باشد تا به این ترتیب مشتریان بیشتری جذب برند بلک‌بری شوند. سیاست‌های این شرکت برای عرضه گوشی‌های تراز اول همچنان ادامه خواهد داشت اما از بازارِ گوشی‌های میان رده با قیمت مناسب نیز به این راحتی نمی‌شود چشم پوشید.

مدیر عامل بلک‌بری در این گفتگو تاکید کرد که گوشی جدیدی از این شرکت در سال میلادی جاری معرفی نخواهد شد و تمام این برنامه‌ها برای سال آینده میلادی است. به عنوان آخرین سوال از چن در خصوص همکاری با سامسونگ پرسیده شد، وی در حالی که سعی می‌کرد از اشاره مستقیم به نوع سخت‌افزار یا محصول مورد نظر خودداری کند،‌ متذکر شد این شرکت با سامسونگ در قسمت‌های نرم‌افزاریِ ابزار امنیتیِ KNOX شرکت سامسونگ همکاری دارد.

با این حساب همان‌گونه که چن متذکر شد، تا چند ماه آینده خبری از محصول جدید بلک‌بری به گوش نخواهد رسید، اما با توجه به شرایط بازار عرضه گوشی اندرویدی با قیمت مناسب از جانب بلک‌بری کاملاً‌ قابل پیش‌بینی است.

منبع : androidheadlines

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا