اخبار گوناگونلپ تاپ و کامپیوتر

مک بوک پرو جدید با نمایشگر XDR Displays از راه می رسد

هر سال شاهد انتشار شایعات بسیاری پیرامون محصولات اپل هستیم و حال نوبت رسید به مک بوک پرو این شرکت که قرار است برای سال 2021 بروزرسانی شود و ویژگی جدیدی دریافت کند. مک بوک پرو بهترین لپ تاپ اپل محسوب شده و همیشه برترین مشخصات سخت افزاری در آن یافت می‌شود. شایعه شده امسال نسخه 14 و 16 اینچی آن با نمایشگر پروضوح XDR displays از راه خواهد رسید.

این پنل را پیشتر در تبلت آیپد پرو 2021 شاهد بودیم که توانست موردتوجه قرار گیرد. این خبر را وب سایت TrendForce گزارش کرده و مدعی شد اپل امسال دو مدل مک بوک پرو عرضه خواهد کرد. این لپ تاپ اواخر سال جاری از راه خواهد رسید و نسخه 14 اینچی تاکنون مشاهده نشد.

نمایشگر XDR Displays اپل مک بوک پرو 2021

البته مشخص نیست آیا مدل 14 اینچی جایگزینی برای نسخه 13 اینچی است یا خیر. اپل MacBook Pro نسخه 13 اینچی را اواخر سال 2020 به روز کرده و در آن چیپست M1 به کار گرفت. پیش بینی می‌شود که مدل 16 اینچی نیز در اواخر سال جاری با نمایشگر XDR Displays از راه برسد، اما جالب است که اپل چه پیکربندی را برای این گزینه تدارک خواهد دید.

به هر حال باید منتظر ماند تا در انتها 2021 خبری از رونمایی مک بوک پرو جدید شود که حسابی ویژگی‌های خوبی دریافت کرده و می‌تواند نظر مخاطب را جلب سازد.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا