نماد سایت موبایلستان

نمایشگر ردمی Monitor A24 معرفی شد

ردمی Monitor A24

ردمی، یکی از برندهای فرعی شیائومی، از زمانی که اولین مانیتور خود، Redmi Display 1A را معرفی کرد، مجموعه مانیتورهای خود را گسترش داده است. خط تولید این شرکت بیشتر شامل گزینه‌های اقتصادی شده، اما سال گذشته یک مانیتور منحنی را نیز عرضه کرد. در حال حاضر، Redmi یک محصول جدید برای خانواده مانیتورها معرفی کرده که به عنوان، ردمی Monitor A24 شناخته می‌شود.

جای تعجب نیست که ردمی Monitor A24 یک مانیتور مقرون به صرفه باشد که باید هم برای کارهای خانگی و اداری و هم برای جلسات بازی معمولی مناسب باشد.

مشخصات ردمی Monitor A24

این مانیتور دارای صفحه نمایش ۲۳.۸ اینچی IPS با وضوح FHD و نرخ نوسازی  ۱۰۰ هرتز، زمان پاسخگویی ۶ میلی ثانیه و دقت رنگ ΔE<2 است. این صفحه نمایش ۸ بیتی بوده که ۹۹ درصد از طیف رنگی sRGB را پوشش می‌دهد و نسبت کنتراست آن ۱۰۰۰:۱ است. همچنین می‌تواند تا ۲۵۰ نیت روشنایی داشته باشد.

از نظر طراحی، مانیتور دارای حاشیه‌های حداقلی در سه طرف نمایشگر است و چانه کمی ضخیم‌تر دارد. همچنین نسبتا نازک بوده و فقط ۷.۵ میلی‌متر ضخامت دارد. پایه را می‌توان کج کرد، اما نمی‌توان آن را به چپ یا راست چرخاند. در صورتی که بخواهید مانیتور را به دیوار نصب کنید، یک پشتیبانی از پایه VESA نیز وجود دارد. از نظر اتصال، شما فقط یک رابط DP 1.4 و HDMI دارید.

ردمی مانیتور A24 در حال حاضر تنها برای خرید در چین با قیمت ۴۹۹ یوان موجود است. این  یعنی ۷۰ دلار قیمت داشته و با یک گزینه اقتصادی و خوش استایل رو به رو هستیم. ردمی همیشه سعی داشته محصولاتی خوش قیمت و باکیفیت به مخاطب خود ارائه دهد و ردمی مانیتور ای ۲۴ نیز از این قاعده مستثنی نیست.

شیائومی برند مادر ردمی بوده که خود نیز مانیتورهای حرفه‌ای داشته و با قیمتی مناسب قابل تهیه هستند. برای کسب جزئیات بیشتر به سایت ردمی یا شیائومی مراجعه کنید. مشخص نیست این مدل آیا به بازارهای خارج کشور چین خواهد رسید یا اینکه تنها چینی‌ها موفق به خرید آن خواهند شد. زیرا بسیاری به دنبال خرید مانیتور خوش قیمت و کاربردی هستند و محصول ردمی چنین ویژگی‌هایی دارد.

پیش از این نیز نمایشگرهایی توسط ردمی و شیائومی با طراحی شیک و قیمت مناسب معرفی شد.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

خروج از نسخه موبایل