اخبار

نوکیا اندروید اوریو را برای تلفن های همراه هوشمند خود عرضه خواهد کرد

اندروید اوریو

همان‌طور که می‌دانید، برند نوکیا باعرضه تلفن‌های همراه هوشمند نسبتاً قوی دوباره وارد بازار حساس دستگاه‌های هوشمند شده است که البته یکی از راه‌های موفقیت این برند را می‌توان خوش‌نامی آن و نیز تجربه موفقی دانست که کاربران با تلفن‌های همراه غیرهوشمند این کمپانی داشتند.

بااین‌وجود این بار برند نوکیا پس از تجربه شکست‌های بسیار بزرگ و عمیق قصد دارد تا با ارائه ویژگی‌های منحصربه‌فرد بر روی دستگاه‌های هوشمند خود نظر کاربران را جلب کند. یکی از این ویژگی‌ها را می‌توان به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری دستگاه‌های جدید نوکیا دانست. این کمپانی یکی از دلایل موفقیت خود درزمینهٔ فروش محصولاتش را قول‌هایی می‌داند که درزمینهٔ به‌روزرسانی اندروید دستگاه‌های خود به کاربرانش داده است.

تلفن‌های همراه هوشمند برند نوکیا پیش‌ازاین نیز به‌روزرسانی‌های امنیتی دائمی و به‌موقع را تجربه کرده بودند و هم‌اکنون نیز مقامات این شرکت در مصاحبه‌های خود اظهار داشته‌اند که تمامی تلفن‌های همراه هوشمند برند نوکیا به‌روزرسانی اندروید نسخه ۸٫۱ که بانام اندروید اوریو معروف شده است را دریافت خواهند کرد. این به‌روزرسانی ظاهراً هیچ محدودیت نرم‌افزاری خاصی را طلب نکرده و حتی برای دستگاه‌های پایین رده این شرکت از قبیل نوکیا ۳ نیز عرضه خواهد شد.

بااین‌وجود هنوز زمان دقیق عرضه این به‌روزرسانی‌ها مشخص نشده است اما به‌احتمال بسیار زیاد به‌زودی برای دستگاه‌های نوکیا ۳، نوکیا ۵، نوکیا ۶ و پرچم‌دار این کمپانی یعنی نوکیا ۸ عرضه می‌شود. تلفن همراه هوشمند نوکیا ۳ هم‌اکنون به اندروید ۷٫۱٫۱ به‌روزرسانی شده است و بنابراین احتمالاً چند روز بعد به‌روزرسانی اوریو را نیز دریافت خواهد کرد.

لازم به ذکر است که اندروید اوریو به‌عنوان جدیدترین نسخه اندروید باقابلیت‌های جدیدی از قبیل کانال‌های اعلانات، حالت تصویر در تصویر، ایموجی‌های جدید، آیکون‌های تطبیقی و… ارائه خواهد شد که تجربه استفاده از سیستم‌عامل اندروید را به مقدار بسیار زیادی بهبود خواهد بخشید.  به این ترتیب بار دیگر ممکن است شاهد اوج گیری برند محبوب اواخر قرن پیش باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا