اخبار

شرکت هوآوی تصویر زیر تبلیغاتی از گوشی P50 را منتشر کرد

شرکت هوآوی به تازگی تصویر تیزری از بخش عقب گوشی P50 منتشر کرده که این گوشی هوشمند را با ماژول‌های بزرگ همراه می‌دارد. متاسفانه برند مورد اشاره مشخص نکرده در چه تاریخی سری P50 را معرفی خواهد کرد و می‌دانیم که در آینده نزدیک باید شاهد رونمایی خانواده P50 باشیم.

شرکت هواوی امروز برای رونمایی از سیستم عامل Harmony OS 2.0 و به نمایش گذاشتن چند تبلت ، ساعت هوشمند جدید و حتی برخی از مانیتورهای بازی ، رویدادی عظیم برگزار کرد. و از این فرصت استفاده شد و تبلیغ 45 ثانیه ای سری Huawei P50 را پخش کرد. تبلیغات یک صفحه آهسته است و سیستم دوربین چهارگانه Huawei P50 Pro را نشان می دهد ، در پایان با دید گسترده ای از تلفن در افق غروب خورشی، در زیر مشاهده می کنید.

گوشی P50
گوشی P50

با افزودن چند کلمه به تبلیغات ، هواوی به اشتراک می گذارد که سری P50 از طراحی زیبا ، باریک و سبک برخوردار است و از نظر عکاسی از تلفن نوار را بالا می برد. با این حال ، هیچ خبر رسمی در مورد زمان آغاز پخش سری P50 اعلام نشده است.

گوشی P50 از یک سنسور دوربین 1 اینچی یعنی سونی IMX800 بهره می برد. با نگاهی به یک screengrab از ویدئو، دوربین چهارگانه در هوآوی P50 از 18 میلی متر به 125 میلی متر می رسد، که نشان می دهد بزرگنمایی پریسکوپ 5 برابر طولانی است.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا