اخبار

واتس‌اپ درحال توسعه پیش‌نمایش پیشرفته لینک‌ها در بخش استاتوس می‌باشد

واتس‌اپ به دنبال اضافه کردن قابلیت پیش‌نمایش پیشرفته لینک‌ها در بخش استاتوس می‌باشد. این قابلیت روی نسخه بتای ios مشاهده شده است و درحال توصعه می‌باشد. این یعنی به زودی شاهد این ویژگی روی گوشی‌های اندرویدی خواهیم بود.

اخیرا واتس‌اپ درگیر اضافه کردن قابلیت‌های جدیدی روی این پلتفرم بوده است. این قابلیت‌ها شامل ابزار واکنش پیام‌ها با ایموجی، اشتراک گذاری فایل‌های بزرگتر از 2 گیگ و دسترسی به گروه‌های بزرگتر می‌شود. اما این پیام رسان متعلق به متا، اینجا متوقف نمی‌شود و می‌خواهد ویژگی‌های جدید را ارائه دهد. یکی از این ویژگی‌ها، پیش‌نمایش پیشرفته لینک‌ها در بخش استاتوس می‌باشد.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، تفاوت بین لینک معمولی و قابلیت پیش‌نمایش پیشرفته لینک‌ها در بخش استاتوس کاملا مشخص است. در پیش‌نمایش پیشرفته، عنوان صفحه و خلاصه متن لینک، نمایش داده می‌شود.

پیش‌نمایش پیشرفته لینک‌ها در استاتوس

 

هم اکنون، در نسخه بتا اندروید، قابلیت پیش‌نمایش لینک‌ها وجود دارد، اما پیش‌نمایش پیشرفته لینک‌ها نیست. واتس‌اپ در حال توصعه این قابلیت مذکور می‌باشد. انتظار داریم که آن را در همه دستگاه‌ها نظیر ios,اندروید و دسکتاپ ببینیم. اما اطلاعات دقیقی از تاریخ انتشار نسخه بتا یا نسخه نهایی در دسترس نیست.

اما این تنها قابلیت جدید واتس‌اپ نیست، در ماه گذشته، ما شاهد ویژگی جدید در نسخه بتا این اپلیکیشن بودیم. ویژگی پیش‌نمایش پیشرفته فایل‌ها. ویژگی پیش‌نمایش پیشرفته فایل‌ها، این امکان را به کاربر می‌دهد تا اطلاعات بیشتری از محتوای سند بدست آورد. این قابلیت در نسخه بتا اندروید 2.22.5.11 به بعد در دسترس می‌باشد. علاوه‌ بر پیش‌نمایش پیشرفته لینک‌ها، این پیامرسان مطعلق به متا، در حال انتشار ویژگی جدیدی می‌باشد که این امکان را به کاربران می‌دهد تا از یک اکانت در چند دستگاه به صورت همزمان استفاده کنند.

اخیرا،‌ با تغییراتی که واتس‌اپ ایجاد کرده، بیانگر این است که نمی‌خواهد از پیامرسان تلگرام جا بماند. در ماه‌های آینده، کاربران این پیامرسان، شاهد قابلیت‌های زیادی از این پیامرسان می‌باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا