اخبار

کنسول Steam Deck تا پایان سال عرضه می شود

کنسول Steam Deck والو از زمانی که پیش فروش آن در سال گذشته آغاز شد، با تقاضا بزرگی رو به رو شد. اما اگر هنوز منتظر ارسال ایمیل سفارش هستید، خبر خوب این بوده که اگر رزرو دارید، Valve می‌گوید که Steam Deck تا پایان سال ارائه می‌شود..

 حتی اگر رزرو جدیدی انجام دهید، Valve می‌گوید که Steam Deck خود را در Q4 دریافت خواهید کرد. Valve در یک پست وبلاگ می‌نویسد: “ما هیجان زده هستیم که اعلام کنیم می‌توانیم تقاضا را زودتر از آنچه که برای همه در صف رزرو تخمین زده بودیم برآورده کنیم.” بسیاری از کمبودهای زنجیره تامین که بر روی استیم دک تاثیر می‌گذارند به تدریج برطرف می‌شوند و ما به تولید رمپ ادامه می‌دهیم، بنابراین می‌توانیم کنسول بیشتری را سریع‌تر از همیشه تولید کنیم.

کنسول Steam Deck در نزدیکی عرضه

Valve همچنین می‌گوید بسیاری از افرادی که تاریخ رزرو Q4 یا بالاتر داشتند به Q3 رسیده‌اند، بنابراین ممکن است بخواهید تاریخ رزرو خود را بررسی کنید تا ببینید آیا شرایط برای آن تغییر کرده است یا خیر. Valve از زمان معرفی به‌طور مداوم محموله‌ها را افزایش داده است: ارسال ایمیل‌های رزرو هفته‌ای دو بار در ماه آوریل آغاز شد و در ژوئن اعلام کرد که تعداد دک‌هایی را که در هفته ارسال می‌کند دو برابر خواهد کرد.

Steam Deck زمانی که برای اولین بار در فوریه عرضه شد، با مشکلاتی رو به رو بود، اما Valve به‌روزرسانی‌های زیادی را در ماه‌های پس از آن منتشر کرده است که باعث می‌شود سیستم گیمینگ دستی کاملاً بهتر شوند. حال باید منتظر ماند تا مشخص شود برنامه شرکت استیم چیست.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا