اخبار

کوالکام شایعات گرم شدن بیش از اندازه‌ی اسنپدراگون ۸۲۰ را رد میکند

 

 

 

گرم شدن اسنپ‌دراگون ۸۱۰ مشکلات زیادی را در تلفن‌های همراه مختلف به وجود آورد و این موضوع باعث شده که شایعاتی درباره‌ی گرم شدن بیش از اندازه‌ی تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۲۰ هم منتشر شود. درحالی که هنوز نسل جدید تراشه‌های کوالکام راهی بازار نشده‌اند، در برخی خبرها گفته شده که این محصول با مشکلات گرمایی مواجه است. حتی در این خبرها گفته شده بود که سامسونگ برای رفع این مشکل به کوالکام کمک خواهد کرد.

پس از منتشر شدن این شایعه‌ها، شرکت کوالکام به‌سرعت آن‌ها را تکذیب کرده است. به دلیل اینکه تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۲۰ هنوز راهی بازار نشده، مشخص نیست که این شایعات تا چه اندازه درست بوده‌اند؛ اما از آنجایی که سامسونگ می‌خواهد از اسنپ‌دراگون ۸۲۰ روی گوشی گلکسی S7 استفاده کند، احتمال دارد که برای برطرف کردن این مشکل با کوالکام همکاری کرده باشد.

شرکت کوالکام قبلا گفته بود که اسنپ‌دراگون ۸۲۰ این محصول بسیار قدرتمند خواهد بود و به همین دلیل امیدواریم که این شایعات تنها در حد همان شایعه باقی بمانند. البته با عرضه شدن تلفن‌های همراه مختلف با این تراشه مشخص خواهد شد که آیا این محصول بیش از اندازه گرم می‌شود یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا