اخبار

گزارش‌ها از اضافه شدن پشتیبانی iOS به ساعت‌ هوشمند Gear S2 سامسونگ در آینده نزدیک خبر دارد

همان‌گونه که در جریان هستید و یا اگر نیستید بهتر است مطلع باشید که گوگل در نسخه جدید پلتفرم اندروید ویر امکان پشتیبانی از دستگاه‌های مبتنی بر iOS را برای ساعت‌های اندرویدی امکان‌پذیر کرده است. حال منابع نزدیک به سامسونگ نیز که اکثر گجت‌های پوشیدنی خود را بر پایه پلتفرم اختصاصی تایزن راهی بازار می‌کند گزارش داده‌اند این قابلیت در آینده‌ای نه چندان دور به ساعت‌ هوشمند Gear S2 اضافه خواهد شد.

ساعت‌ هوشمند Gear S2 سامسونگ که چندی پیش به صورت رسمی وارد بازار گردید، تنها امکان اتصال به دستگاه‌های مبتنی بر تایزن و گوشی‌های اندرویدی را دارا می‌باشد، با این حال اخبار درز کرده از منابع وابسته به سامسونگ گویای آن‌اند که پشتیبانی از آیفون اپل نیز به زودی به Gear S2 افزوده خواهد شد.

به گفته وب‌سایت تایوانی SamsungViet، سامسونگ اکنون زیرساخت‌های لازم برای اتصال گوشی‌های مبتنی بر iOS را به ساعت‌ هوشمند Gear S2 آماده کرده است. بدین ترتیب دارندگان آیفون نیز می‌توانند از تمامی امکانات این ساعت هوشمند همچون گوشی‌های اندرویدی استفاده کنند؛ البته لازم به ذکر است که پرداخت از طریق سرویس Samsung Pay کماکان به دلایل امنیتی تنها از طریق گوشی‌های ساخت خود سامسونگ قابل استفاده است.

کره‌ای‌ها با این رویکرد نشان خواهند داد که همچون اپل در راستای محدود کردن کاربران حرکت نخواهند کرد از این رو احتمال دارد این وسعت پشتیبانی حتی در سال‌های آینده به دستگاه‌های ویندوزی نیز کشیده شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا