اخبار

گوشی تاشو پیکسل دارای دوربین پیکسل 5 گوگل است

به تازگی فایل APK توسط وب سایت 9to5Google کشف شد که نشان می‌دهد شرکت گوگل گوشی تاشو پیکسل را با همان دوربین پیکسل 5 همراه خواهد ساخت.

در حقیقت این کمپانی قصد دارد محصول خود را به حسگر دوربین بهبودیافته 12.2 مگاپیکسلی مجهز کند. اگرچه انتظار داشتیم گوشی تاشو پیکسل به حسگر بهبودیافته پیکسل 6 مجهز باشد اما این گونه نیست.

پیشتر این تلفن هوشمند با اسم رمز Pipit تحت توسعه قرار داشت و مدتی بعد به Passport تغییر نام داد. باتوجه به گزارش جدید، گوشی موردبحث به حسگر 12.2 مگاپیکسلی IMX363 سونی که در پیکسل 5 تعبیه شده، مجهز است. بنابراین خبری از حسگر 50 مگاپیکسلی GN1 پیکسل 6 یا پیکسل 6 پرو نیست.

گوشی تاشو پیکسل دوربین حیرت انگیزی نخواهد داشت

سونی چند سالی است که در همکاری با گوگل حسگر دوربین پیکسل را تامین می‌کند. انتظار داریم گوشی تاشو پیکسل سال 2022 معرفی و عرضه شود. احتمالا گوگل طراحی پیکسل 6 را برای این مدل در نظر خواهد گرفت و سال 2022 تحت عنوان isPixel2022Foldable معرفی می‌شود.

جدیدترین رونمایی از Android 12L، نسخه‌ای از Android 12 که برای تبلت‌ها، دستگاه‌های تاشو و دستگاه‌های ChromeOS بهینه شده است و در Q1 2022 عرضه می‌شود. این بدان معناست که ما می‌توانیم انتظار داشته باشیم یک دستگاه پیکسل تاشو توسط گوگل معرفی خواهد شد، هرچند مشخص نیست که آیا این اتفاق در نیمه نخست یا نیمه دوم سال 2022 رخ خواهد داد.

برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا گوگل و تیمش چه تاریخی را برای رونمایی گوشی تاشو پیکسل تدارک دیدند. در اخباری مرتبط سری پیکسل 6 پیشتر با طراحی کاملا جدید معرفی شدند.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا