موبایلستان

گوشی تکنو Spark Go 2024 بزودی معرفی می شود

گوشی تکنو Spark Go 2023 اولین بار در ابتدای سال جاری وارد بازار شد و به عنوان یک گوشی هوشمند رده پایه به فروش رسید. این دستگاه به‌زودی جانشین خود را دریافت خواهد کرد زیرا پیشتر گوشی تکنو Spark Go 2024 را در وب‌سایت گواهی بلوتوث SIG مشاهده کردیم و این یعنی در آینده نزدیک از راه خواهد رسید.

پس از وب سایت گواهی بلوتوث SIG، تکنو Spark Go 2024 در گواهی Eurofins Product آلمان با شماره مدل BG6 لیست شده است. لیست ‌نشان می‌دهد که این گوشی هوشمند از یک باتری ۴۹۰۰ میلی آمپرساعتی پشتیبانی کرده و شامل شارژ ۱۰ واتی می‌شود. پیش از این مشخص شده بود که Spark Go 2024 از اتصال بلوتوث ۵.۰ پشتیبانی دارد.

از آنجایی که این دستگاه پیشتر در وب سایت صدور گواهی مختلف رویت شده، ممکن است در روزهای آینده با برخی از مشخصات بیشتر گوشی هوشمند که در سایر وب سایت‌های صدور گواهی رویت خواهد شد، آشنا می‌شویم.

تکنو Spark Go 2024 در نزدیکی

تکنو Spark Go 2024

این گوشی همچنین ممکن است به‌زودی تاریخ عرضه آن اعلام شود. Tecno یک شرکت تولید کننده گوشی هوشمند است که در سال ۲۰۰۶ در شنژن چین تاسیس شد. این شرکت در ابتدا به عنوان یک تولید کننده تجهیزات تلفن همراه فعالیت می کرد، اما در سال ۲۰۰۸ اولین گوشی هوشمند خود را با نام Tecno T300 عرضه کرد.

Tecno در ابتدا به بازارهای نوظهور مانند آفریقا، آسیا و آمریکای جنوبی متمرکز بود. اما در سال های اخیر، این شرکت شروع به گسترش به بازارهای توسعه یافته مانند اروپا و ایالات متحده کرده است. Tecno به دلیل ارائه گوشی های هوشمند با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه شناخته شده است. این شرکت به طور منظم گوشی های هوشمند جدیدی را با ویژگی های جدید و پیشرفته عرضه می کند.

Tecno یک برند نوظهور است که در سال های اخیر رشد سریعی داشته است. این شرکت با ارائه گوشی های هوشمند با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه، توانسته است جایگاه خود را در بازار گوشی های هوشمند تثبیت کند. برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا این برند بزودی محصول خود را معرفی کند.

این شرکت هر سال نسل جدیدی از گوشی‌های هوشمند خود را معرفی و عرضه می‌دارد.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

 

خروج از نسخه موبایل