اخبار

گوشی گوگل پیکسل 7 پرو: تاریخ انتشار، مشخصات و قیمت

گوشی هوشمند جدید گوگل یعنی پیکسل 7 پرو، همزمان با هم‌خانواده خود یعنی Google pixel 7 منتشر می‌شود. همانطور که گوگل تایید کرده است، این دو دستگاه در پاییز 2022 منتشر خواهد شد و در ادامه، بیشتر در مورد این دو گوشی صحبت می‌کنیم. در این مقاله به پرچمدار گوگل در سال 2022 یعنی گوشی پیکسل 7 پرو میپردازیم. با اطلاعاتی که تا کنون به دست آورده‌ایم، گوشی pixel 7 Pro با Pixel 7 معمولی، متفاوت است؛ همانطور که مدل pixel 6 Pro با pixel 6 معمولی تفاوت دارد.

گوشی پیکسل 7 پرو، دارای طراحی آشنایی خواهد بود

این تلفن هوشمند، طراحی کاملا جدیدی را برای گوگل ایجاد نکرد. این دقیقا همان کاریست که پیکسل 6 انجام داد. پیکسل 7 پرو با کمی تغییر ادامه خواهد داد. طراحی این گوشی تقریبا شبیه به طراحی قبلی خود خواهد بود، با این تفاوت که یک نوار دوربین فلزی در پشت گوشی قرار گرفته است. این قاب در گوشی پیکسل 6 با شیشه پوشانده شده بود. گوگل قبلا برخی از رندرهای این دستگاه را منتشر کرده بود در حالی که رندرهای مبتنی بر CAD قبل از آن ظاهر شده بود. این گوشی با همان طراحی قبلی منتشر می‌شود با این تفاوت که قاب دوربین پشت گوشی به‌جای شیشه، با فلز پوشانده شده است و جای سنسور های دوربین تغییر یافته است.

پیکسل 7 پرو با نمایشگر منحنی منتشر می‌شود

این گوشی با نمایشگر منحنی منتشر خواهد شد درست مثل سری قبل یعنی پیکسل 6. اندازه این نمایشگر، هم‌اندازه نمایشگر پیکسل 6 پرو خواهد بود. حاشیه‌های این دستگاه نازک می‌باشد اما به نظر می‌رسد یک‌نواخت نیست. قاب پشت این گوشی از فلز می‌باشد، درحالی که انتظار می‌رود از جنس شیشه باشد. پس با این توصیفات، نوار پشت دوربین بیرون زده خواهد بود، همانند سری پیکسل 6. شاید عجیب به‌نظر برسد اما این باعث می‌شود که تلفن روی میز تکان نخورد.

پورت جک 3.5 میلی‌متری هدفون در پیکسل 7 پرو تعبیه نخواهد شد، درحالی که پورت USB Type-c در پایین این گوشی قرار دارد. در کنار این پورت، می‌توانید اسپیکرهای گوشی را مشاهده کنید. در قسمت راست گوشی به طور معمول دکمه پاور و قفل گوشی به همراه دکمه‌های نتظیم صدا قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا