اخبار

مشترکانی که هنوز وارد مدار فیروزه ای نشده اند چه چیز از دست می دهند؟

در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به خدمات مدار فیروزه‌ای شرکت همراه اول و مزایایی که کاربران با عدم عضویت در این سیستم از دست خواهند داد، داشته باشیم. با موبایلستان همراه باشید.

شرکت همراه اول در طول چند سال اخیر خدمات خود را به شدت گسترده تر از قبل ساخته است و در این راستا باشگاه‌‌های مختلف و امکانات و سرویس های متفاوتی را به مشترکین خود معرفی کرده است که یکی از این سرویس ها، سرویس مدار فیروزه‌ای نام دارد. این نام به خودی خود زیبا به نظر می‌رسد ولی هیچکس برای نام زیبا به سراغ عضویت در یک سیستم نمی‌رود بلکه همه به دنبال خدمات ویژه هستند و به همین دلیل نیز امروز در این مقاله به شما نشان می‌دهیم که چرا عدم عضویت در مدار فیروزه‌ای شرکت همراه اول، عملا به ضرر خود شما خواهد بود.

در ابتدا به صورت مختصر برای شما شرح خواهیم داد که مدار فیروزه‌ای شرکت همراه اول چیست:

مدار فیروزه‌ای در حقیقت ترکیبی از بسته‌های خدماتی همراه اول است که به صورت کوتاه مدت در اختیار کاربران قرار دارند. این بسته‌ها ممکن است از نظر زمانی در شرایط مختلفی عرضه شوند و اعتبار آن‌ها نیز از نظر مدت زمان قابل استفاده بودن متغیر خواهد بود و به همین دلیل نیز در طول مدت زمان تغییر خواهند کرد و تنها کسانی که به موقع از این بسته‌ها آگاه شوند امکان استفاده از آن را خواهند داشت. نکته مهم درباره این بسته‌ها را باید مقرون به صرفه بودن آن‌ها دانست که مسلما برای کسانی که بهترین‌ها را با کمترین قیمت می‌خواهند، یک امر مهم خواهد بود.

مشترکانی که هنوز وارد مدار فیروزه ای نشده اند چه چیز از دست می دهند؟

هیچ پیشنهادی را از دست نخواهید داد

مدار فیروزه به‌ صورت منظم پیشنهادات جدید و جذابی را برای کاربران ارائه می‌کند. این پیشنهادها در زمینه بسته‌های مکالمه، اینترنت همراه، بسته‌های پیامک و بسته‌های ترکیبی ارائه می‌شوند.

دو راه برای دسترسی به این بسته‌ها وجود دارد که یکی شماره گیری کد مخصوص #121* است که بدون نیاز به نرم‌افزار یا دسترسی به اینترنت قابل انجام است ولی نکته مهم این است که این سیستم تنها برای  زمانی کارآمد است که خود شما به صورت دستی آن را در گوشی موبایل خود وارد می‌کنید به همین دلیل نیز کنترل دائمی دسترسی به این خدمات، به نوعی فرسایشی خواهد بود.

ولی اگر صفحه مخصوص سرویس مدار فیروزه‌ای روی تلفن همراه خود استفاده کنید می‌توانید به راحتی در هر لحظه‌ای با یک یا دو کلیک از آخرین بسته‌های پیشنهادی برای خودتان مطلع شوید.

البته استفاده از کد یاد شده برای بهره‌ گرفتن از امکانات و مزایای مدار فیروزه‌ای در زمان‌های خاص خود مانند مواردی که بسته اینترنتی شما به پایان رسیده‌ است، یک راه حل عالی است ولی وقتی که به اینترنت دسترسی دارید، سریع‌ترین و بهترین راه برای این که هیچ پیشنهادی را از دست ندهید این است که اپلیکیشن مدار فیروزه‌ای را دانلود کنید.

 

کنترل هزینه‌ مکالمه و اینترنت

یکی دیگر از مزیت های بزرگ عضویت در سرویس مدار فیروزه‌ای این است که شما می‌توانید با دریافت بهترین تعرفه‌ها، بهترین قیمت تمام شده برای دریافت خدمات را در اختیار داشته باشید و این امر به این معنی است که هزینه‌های شما تحت کنترل خواهند بود.

برای مثال فرض کنید که یک عید خاص یا یک مناسبت پیش روی شما است و می‌دانید که در این زمان باید با بسیاری از بزرگان فامیل و دوستان و آشنایان تماس بگیرید، اگر تخفیفی در تماس خود داشته باشید بهتر است در این زمان از آن استفاده کنید. حال با مدار فیروزه‌ای می‌توانید بسته مکالمه درون شبکه‌ای را دریافت کرده و برای چند ساعت مکالمه رایگان یا بسیار ارزان‌تر از حالت عادی داشته باشید.

به این ترتیب هزینه‌های شما همیشه تحت کنترل خودتان خواهند بود و می‌توانید بهترین بهره را از پول خود ببرید و با توجه به رایگان بودن عضویت در این سرویس، عملا تمامی این مزایای برای شما بدون هزینه اضافه قابل دستیابی هستند.

 

امتیاز در برابر هزینه

یکی از مزایای همراه اول این است که باشگاه مشتریان خود را به نحوی مدیریت می‌کند که در ازای هر خرید یا استفاده از خدمات این شرکت، امتیازی را دریافت می کنید و امکان استفاده از مزایای امتیاز برای خدمات دیگر را خواهند داشت و مدار فیروزه‌ای نیز از این قاعده مستثنی نیست.

با استفاده از این سرویس می‌توانید بسیاری از موارد را در اختیار داشته باشید که در ازای دریافت آن، امتیازهایی را برای بهره گرفتن از سایر قابلیت‌ها و خدمات همراه اول در اختیار خواهید داشت و همین امر نیز می‌تواند یک دلیل اصلی دیگر برای عضویت و استفاده از این سرویس باشد.

با توجه به موارد اشاره شده باید گفت که عملا اگر شما یک سیم‌کارت همراه اول در اختیار دارید و دوست دارید تا بهترین خدمات و امکانات را دریافت کنید، بهتر است فرصت را از دست ندهید و سریعا به سراغ سرویس مدار فیروزه‌ای بروید.

 

نکات مهم استفاده از این سرویس

  • سرویس مدار فیروزه ای نیز برای آگاهی از بسته های پیشنهادی در هر ساعت در دسترس قرار دارد.
  • این بسته ها برای همه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول قابل فعالسازی هستند.
  • این بسته ها قابلیت رزرو ندارند و برای فعالسازی بسته مدار فیروزه ای بعدی باید تا اتمام قبلی (اعتبار زمانی یا حجم بسته، هر کدام که زودتر اتفاق افتد) صبر کرد اما محدودیتی از نظر تعداد بسته های قابل فعالسازی در یک روز وجود ندارد.
  • شایان ذکر است که بسته دیتا مدار فیروزه ای و بسته مکالمه مدار فیروزه ای به صورت همزمان قابل فعالسازی است اما دو بسته دیتا مدار فیروزه ای یا دو بسته مکالمه مدار فیروزه ای خیر. (در هر زمان حداکثر یک بسته مدار فیروزه ای دیتا و یک بسته مدار فیروزه ای مکالمه قابل فعالسازی است.)
  • اولویت مصرف بسته های مدار فیروزه ای از همه بسته های فعلی بالاتر است (به علت اعتبار زمانی کوتاه آنها)
  • با توجه به اینکه این بسته ها قابلیت رزرو ندارند، مشترکینی که قبلاً بسته نداشته اند باید در مدیریت مصرف خود پس از اتمام بسته مدار فیروزه ای دقت فرمایند چرا که پس از اتمام بسته مدار فیروزه ای، مصرف ایشان با تعرفه عادی محاسبه خواهد گردید.
  • منظور از مکالمه در بسته های مکالمه فیروزه ای مکالمه درون شبکه می باشد و مکالمات خارج شبکه با تعرفه عادی محاسبه می گردد.

 

نحوه عضویت در مدار فیروزه ای

همانطور که در ابتدای این مطلب نیز مطرح شد، مشترکین همراه اول به دو روش امکان استفاده از خدمات مدار فیروزه ای را خواهند داشت:

  1. استفاده از کد دستوری #121*
  2. استفاده از صفحه مدار فیروزه ای

که پیشنهاد ما استفاده از روش دوم می باشد. برای این کار کافیست ابتدا به آدرس http://dts.mci.ir مراجعه کنید :

 

پس از وارد کردن شماره موبایل کد و کد امنیتی در پایین آن، درخواست دریافت رمز عبور برای ورود به سیستم مدار فیروزه ای را ثبت کنید. چند ثانیه بعد رمز عبور را دریافت میکنید و می توانید با آن وارد اپلیکیشن مدار فیروزه ای شوید. در ابتدا پس از ورود میزان باقی مانده بسته های مکالمه یا اینترنت شما (اگر قبلا فعال کرده باشید) نمایش داده میشود :

شما می توانید با زدن دکمه مشاهده بسته های جذاب، انواع بسته های مکالمه و اینترنت با قیمت مناسب را مشاهده کنید. این بسته ها ممکن از در زمان های مختلف روز و برای افراد مختلف متفاوت باشد، پس بر اساس نیاز خود بسته مورد نظر را اننتخاب و دکمه خرید را بزنید.

به همین سادگی می توانید از خدمات به صرفه و مفید مدار فیروزه ای بدون پرداخت هزینه ای اضافی استفاده کنید.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا