اخبار

آیا انقلابی در طراحی گلکسی اس ۹ و سری گلکسی در کار است؟

گلکسی اس ۹

شرکت سامسونگ آماده می‌شود تا به سراغ عرضه محصول بعدی سری گلکسی خود برود و در این میان شایعاتی جدید از تغییرات طراحی گلکسی اس ۹ خبر می‌دهند و محصولاتی مانند همراه تاشوی این شرکت نیز ممکن است با تغییرات بزرگ روبرو باشند.

همراه بعدی سامسونگ به یکی از داغ‌ترین مباحث رسانه‌های خبری تبدیل شده است و می‌توان انتظار داشت که روزبه‌روز شاهد بیشتر شدن این هیجان باشیم. با این وجود گفته می‌شود که محصولات جدید سامسونگ قرار است تا تغییراتی را تجربه کنند که ظاهر آن‌ها را نسبت به نسخه‌های قبلی متفاوت سازد.

گفته می‌شود که تغییرات در گلکسی اس ۹، گلکسی اس ۹ مینی ۵ اینچی و همراه تاشوی این شرکت نیز اعمال شوند. نخستین تغییر اصلی را می‌توان لایه حفاظتی پوشش‌دهنده دوربین دوقلوی این محصولات دانست که با یک لایه ویژه به نام BBAR پوشانده شده است. این لایه موجب می‌شود تا نور بر روی این عدسی‌ها بازتاب نشود و به همین دلیل شاهد سایه‌های عجیب‌وغریب در عکس‌ها نباشیم.

دیگر موردی که پیش‌بینی می‌شود در محصولات بعدی سامسونگ تغییر کنند، جایگاه حسگر اثرانگشت است. نسخه قبلی سری گلکسی اس را می‌توان یکی از فاجعه‌های طراحی دانست که کاربران فراوانی به آن اعتراض کردند. با این شرایط تغییر جای این حسگر در گلکسی اس ۹ را می‌توان یک تغییر بدیهی دانست.

نمایشگر این محصولات نیز قرار است تا بهتر از محصولات قبلی باشد و به‌خوبی با زوایای نرم در گوشه‌ها، یک استاندارد طراحی را برای سامسونگ ایجاد کنند که قرار است تا علاوه بر این سری پرچم‌داران، در سری محصولات میان رده جدید تلفن‌های همراه این غول کره‌ای نیز مورد استفاده قرار بگیرند.

به‌این‌ترتیب می‌توان گفت که این شرکت قرار نیست تا طراحی‌های خود را با انقلاب همراه کند ولی طراحی محصولت این شرکت با تغییر نیز روبرو خواهد شد و به‌زودی شاهد رونمایی رسمی این محصولات خواهیم بود تا تغییرات بیشتر را به‌صورت بصری مشاهده کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا