اخبار

احتمال عرضه فوری ساعت هوشمند سامسونگ

ساعت هوشمند سامسونگ

چندی پیش اخبار ضد و نقیضی از احتمال رونمایی از ساعت هوشمند جدید کمپانی سامسونگ یعنی ساعت هوشمند سامسونگ گیر ۴ در وب‌سایت‌های فناوری منتشر شده بود که هیچ‌کدام با قطعیت کامل در این باره اظهار نظر نکرده بودند. با این حال این بار به نظر می‌رسد که کمپانی سامسونگ وارد عمل شده و ارائه نسل جدید ساعت‌های هوشمند سامسونگ گیر خود را برای هفته آینده برنامه‌ریزی کرده است.

این کمپانی کره‌ای در طی بیانات خود در شبکه‌های معتبر خبری اعلام کرد که از کنفرانس فناوری مصرف کننده (که در هفته آینده برگزار می‌شود) برای رونمایی از ساعت هوشمند سامسونگ گیر ۴ استفاده خواهد کرد. دی جی کوه به‌عنوان رئیس بخش موبایل سامسونگ نیز در طی مصاحبه خود با شبکه‌های خبری اطلاعات را در زمینه جزئیات این ساعت هوشمند جدید بروز نداد. با این حال او تائید کرد که این تلفن همراه هوشمند قدمی روبه‌جلو در جهت آینده رو به رشد فناوری‌های پوشیدنی است.

کوه در این باره اظهار داشت که:« اگر ما بتوانیم ساعت هوشمندی بسازیم که بتواند همه‌چیز درباره سلامت افراد را مورد نظارت قرار داده و اطلاعات لازم را فراهم کند می‌توانیم موجب رشد بازار شویم.»

با این حال اطلاعات ضد و نقیض بسیاری درباره جزئیات سخت‌افزاری و قابلیت‌های این ساعت هوشمند وجود دارد. با این وجود، به نظر می‌رسد که این دستگاه پوشیدنی جدید به احتمال بسیار زیاد به دستیار هوشمند جدید سامسونگ یعنی بیکسبی نیز مجهز باشد. یکی از دلایل این ادعا رونمایی از ویژگی‌های جدید بیکسبی در روز رونمایی از گلکسی نوت ۸ بود. با این حال هنوز تا زمان رونمایی رسمی از این ساعت هوشمند سامسونگ نمی‌توان اطلاعاتی درباره مشخصات آن به‌صورت دقیق ارائه کرد و تنها می‌توان به گمانه‌زنی‌ها اکتفا کرد.

با این حال تنها زمان می‌تواند نشان بدهد که این شایعات تا چه اندازه به واقعیت نزدیک هستند و شاید همه‌چیز بازی تبلیغاتی شرکت سامسونگ بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا