اخبار

اطلاعاتی جدید از گلکسی اس ۹

گلکسی اس ۹

به نظر می‌رسد که سامسونگ به‌زودی اطلاعات بیشتری درباره گلکسی اس ۹ به رسانه‌ها عرضه خواهد کرد زیرا هر روز شاهد افشای اطلاعات جدیدی در این زمینه هستیم. به‌تازگی اطلاعات جدید و نسبتا کاملی درباره گلکسی اس ۹ عرضه شده است که نشان از حضور پردازنده اسنپ دراگون ۸۴۵ بر روی آن دارند.

گلکسی اس ۹ می‌تواند نیرومندترین محصول سامسونگ لقب بگیرد. پردازنده اسنپ دراگون ۸۴۵ تنها نکته نیرومند موجود بر روی این محصول نیست. گفته می‌شود که سامسونگ می‌خواهد برای گلکسی اس ۹ است از بدنه‌ای استفاده کند که از ترکیب آلومینیوم و شیشه ساخته شده است. به‌این‌ترتیب مقاومت این محصول بسیار بالاتر از مدل‌های قبلی خواهد بود، هرچند که مدل‌های پیشین نیز از این فرمول استفاده می‌کردند ولی معماری جدید قرار است تا مقاومت این مدل را بالاتر برد. همچنین سیستم شارژ بی‌سیم بدون شک همچنان بر روی این محصول موجود خواهد بود. علاوه بر موارد یاد شده نیز قرار است تا این دستگاه با حجم رمی بالاتر گلکسی اس ۸ به بازار عرضه خواهد شد. همچنین پردازنده اگزینوس نیز برای این محصول قابل دسترسی خواهد بود.

یکی از نکات بسیار مهم درباره گلکسی اس ۹ این است که گفته می‌شود تا اسنپ دراگون ۸۴۵ موجود بر روی آن قرار است تا با قابلیت‌های افزایش یافته در دسترس باشد. این نسخه از اسنپ دراگون ۸۴۵ قرار است تا تنها در انحصار سامسونگ قرار داشته و برای سایر شرکت‌ها قابل استفاده نباشد. به‌این‌ترتیب احتمالا شاهد فروش این محصول به صورتی چشمگیر خواهیم بود و این انحصار طلبی می‌تواند موجب شود تا محصولات شرکت‌های دیگر به دنبال دسترسی به این قابلیت باشند و به‌این‌ترتیب کوالکام نیز با افزایش درخواست روبرو خواهد شد. هنوز مشخصات دوربین و حافظه داخلی این محصول معرفی نشده است و در مجموع می‌توان گفت که این پردازنده قرار است تا برگ برنده سامسونگ در نسل بعدی سری گلکسی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا