اخبار

نگاهی به برخی نکات کلیدی گزارش بورسی همراه اول

چندی پیش مجمع بورسی همراه اول برگزار شد که اطلاعات جالبی را در این مجمع شاهد بودیم. همراه موبایلستان باشید تا اخبار بیشتری در این خصوص به دست آوریم.

همان‌طور که اطلاع دارید این روز‌ها بورس و سهام سر و صدای بسیار زیادی به پا کرده است. تمام شرکت‌هایی که در بورس حضور دارند باید در دوره‌های مشخصی نسبت به برگزاری مجمع‌های عمومی و فوق العاده اقدام کنند. همراه اول نیز با نماد همراه چندین سال است که در بورس اوراق بهادار ایران حضور دارد و همواره نیز مورد توجه سهامداران قرار داشته است.

اخیرا نیز همراه اول مجمع خود را برگزار کرد که در این مقاله از موبایلستان قصد داریم به بررسی اطلاعات منتشر شده در این مجمع بپردازیم. بر اساس اطلاعات منتشر شده در این مجمع که مربوط به سال 98 است، همراه اول در حال حاضر 90.24 میلیون مشترک دارد که از این میزان 20.35 میلیون مشترک دائمی و 69.89 میلیون مشترک اعتباری هستند.

همراه اول

نکته جالبی که در این مجمع اعلام شد، رکورد جذب مشترک جدید در مرداد 98 بود که همراه اول در آن ماه توانست 1 میلیون 300 هزار مشترک جدید جذب کند.

نگاهی به آمار و ارقام همراه اول نیز می‌تواند جالب باشد. بر اساس اطلاعات منتشر شده در مجمع، 33.91 میلیون مشترک تعداد کل مصرف کنندگان دیتا MMB در دوره سه ماهه است. در سال 1398 نیز 7.9 میلیون مشترک جدید جذب همراه اول شده و همراه اول در سال 1398 حدود 21.5 میلیون مصرف کننده دیتای LTE داشته است.

همراه اول

برای سهام داران این نکته جالب توجه است که همراه اول از اهداف درآمدی سرویس‌های دیتا، مکالمه، پیامک انبوه، رومینگ outbound و اینترکانکشن در سال 98 عبور کرد و توانست به درآمد بیشتری از اهداف خود دست یابد.

همان‌طور که در این مقاله از موبایلستان مطالعه کردید، با مهم‌ترین گزارش‌های مطرح شده در مجمع همراه اول آشنا شدیم. شما عملکرد این سازمان را چگونه ارزیابی می‌کنید و در زمینه بورس، سهم همراه را چطور سهمی می‌دانید؟


بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا