اخبار

برند نوت سامسونگ به خاطره‌ها خواهد پیوست !

بر اساس خروجی یکی از خبرگزاری‌های روسیه، سامسونگ برند نوت را کنار خواهد گذاشت. یک منبع ناشناس در شرکت سامسونگ مستقر در روسیه فاش کرده که این شرکت نگران این موضوع است که اعتبار و شهرت برند نوت با توجه به اتفاقات اخیر و آتش گرفتن چندین گوشی گلکسی نوت ۷ (Galaxy Note 7) در سراسر دنیا خدشه‌دار شود. هر دو برنامه فراخوانی و تعویض سامسونگ برای جبران خسارات ناشی از این رخداد بی‌نتیجه ماند و در نهایت این شرکت را مجبور به توقف کامل تولید، عرضه و فروش گلکسی نوت ۷ کرد.

بعد از اولین انفجار گلکسی نوت ۷ که حدود پنج روز بعد از ورود این محصول به بازار صورت گرفت، خیلی‌ها پیش‌بینی می‌کردند که این کار توسط رقبا و به منظور تخریب چهره‌ی سامسونگ انجام شده است. اما این کمپانی کره‌ای بود که به طور رسمی تایید کرد که توقف فروش گلکسی نوت ۷ به منظور بررسی این مشکل انجام شده است تا مشخص شود که این گزارش‌ها چندان هم غیر واقعی نبوده‌اند!

سامسونگ سپس از اپراتورهای شریکش خواست تا تعویض گوشی‌های فراخوانی‌شده با گوشی‌های جدید گلکسی نوت ۷ را متوقف کنند و بعد از آن نیز از آنها خواست که به طور کل گلکسی نوت ۷ را از ویترین فروشگاه‌هایشان خارج نمایند. اقدام بعدی سامسونگ نیز این بود که از همه کاربران و صاحبان این مدل از برند نوت سامسونگ بخواهد تا گوشی‌هایشان را خاموش کرده و در اسرع وقت آن را جهت تعویض با یک گوشی دیگر یا استرداد وجه به نزدیک‌ترین فروشگاه رسمی برسانند.

بر اساس گفته‌های منبعی مطلع در شرکت سامسونگ، نتایج یک نظرسنجی نشان داد که بیشتر از ۵۰ درصد از کاربران نظری منفی راجع به برند نوت سامسونگ دارند. اولین گوشی از این برند محبوب، سامسونگ گلکسی نوت بود که در تاریخ ۲۸ اکتبر ۲۰۱۱ (۶ آبان ۱۳۹۰) عرضه شد و به عنوان اولین گوشی با صفحه نمایشی بیشتر از ۵ اینچ لقب گرفت. این گوشی با صفحه نمایش ۵٫۳ اینچی و وضوح تصویر ۱۲۸۰×۸۰۰ پیکسل، سرآغاز شکل‌گیری برند نوت سامسونگ ، یکی از محبوب‌ترین برندهای این شرکت کره‌ای بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا